poster

Babai i nuses 1

Father of the Bride (1991)

Komedi, Familjar, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Charles Shyer

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(27 Voto)

PëRMBLEDHJE

Steve Martin. George e Nina janë prindërit e Annie që do të martohet. George është një baba shumë nervoz dhe i tensionuar, aspak i përgatitur me faktin që vogelushja e tij është bërë grua. Pergatitjet për një dasem ekstravagante sjellin situata komike.

Fotot

Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1Babai i nuses 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Babi, gjeta një mik (1991)

  image
  Një vajzë e re në prag të viteve të adoleshencës, pas humbjes së nënës së saj, gjen mbështetje tek shoqëria, edhe pse në rastin e saj, ai do të jetë një djalë.
 • Puthja ime e parë (1994)

  image
  Vera jeton me të atin dhe njerkën. Një ditë në shkollë i kërkojnë që të bëjë një hartim mbi dikë që s'e kish njohur më parë, nënën e saj. Kështu vendos të bëjë...
 • Me Ulërima (2005)

  image
  Na ishte njëherë një skuadër futbolli e cila nuk fitonte kurrë. Fëmijë dhe prindër kishin humbur çdo shpresë, derisa një ditë një fëmijë i rritur tha: Unë do të...
 • Heroi i kafshëve (2011)

  image
  Kevin James, Rosario Dawson. Kafshët e një kopshti zoologjik, vendosin të zbulojnë se mund të flasin me njerëzit, në mënyrë që të ndihmojnë kujdestarin e tyre për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.