Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shfaqja e qenit dhe ponit (2018)

  Sot
  image
  Një film i prekshëm për një kalë dhe një poni.
 • Nimby (2020)

  Sot
  image
  Mervi is a gay girl living in the hipster quarters of Helsinki. She has been together with Kata for a year, and now they are encouraged by the circumstances to...
 • Gjysma tjetër e pistë (2005)

  Sot
  image
  Pol ishte dikur një futbollist profesionist. Por pas disa vjetësh që nuk ishte më në qendër të vëmendjes, ai arrestohet për një aksident serioz që rëndohet nga...
 • H Is for Happiness (2019)

  Sot
  image
  A twelve year old girl with boundless optimism and a unique view of the world, is inspired by the strange new boy at school and sets out to mend her broken family...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.