Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(33 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kevin James, Rosario Dawson. Kafshët e një kopshti zoologjik, vendosin të zbulojnë se mund të flasin me njerëzit, në mënyrë që të ndihmojnë kujdestarin e tyre për të gjetur dashurinë dhe për të mos u larguar për një punë tjetër 'më të mirë'...

Fotot

Heroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëveHeroi i kafshëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zonja nga qyteti (1976)

  image
  Vendimi i Ollgës për të jetuar në fshat me Melin, vajzën e saj që punon si ndihmësmjeke, kthehet në situata plot peripeci. Pas përpjekjeve për të gjetur një...
 • Krishtlindjet 8-Bit (2021)

  image
  Në Çikagon e viteve '80, dhjetë vjeçari Jake Doyle (Neil Patrick Harris) nis një mision shumë të vështirë: të bind prindërit ti dhurojnë sistemin më të fundit dhe...
 • Çfarë Duan Gratë (2000)

  image
  Mel Gibson, Helen Hunt. Me ne fund vetem nje mashkull e di se cfare mendojne dhe duan femrat. Nje film plot me situata komike, nje udhetim ne boten e brendshme...
 • Princi dhe unë 2 (2006)

  image
  Luke Mably, Kam Heskin. Dasma e princit Edward dhe vajzës së thjeshtë Paige, vihet në dilemë kur dikush kujton një rregull të vjetër. Tani ai duhet të zgjedhë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.