Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(78 Voto)

Fotot

Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4Roki 4

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dita e vendimit (2014)

  image
  Kevin Costner. Në ditën e përzgjedhjes së lojtarëve të kolegjeve për të luajtuar në ligën profesionale, drejtuesi i një skuadre futbolli amerikan 'NFL', vihet...
 • Krid, djali i Apollos (2015)

  image
  Sylvester Stallone (kandidat për çmimin Oskar), Michael B. Jordan. Ish kampioni i botës Roki Balboa, bëhet trajner i Adonis Xhonson, djali i ish rivalit dhe mikut...
 • Roki 1 (1976)

  image
  Një nga filmat më të vlerësuar dhe fitues i 3 çmimeve "Oscar". Roki Marcano është një djalë i thjeshtë dhe e vetmja gjë qe ka është talenti dhe pasioni për...
 • Krid 2 (2018)

  image
  Nën mbikqyrjen e Rocky Balboa, kampioni i sapo kurorëzuar Adonis Creed, përballet me Viktor Drago, të birin e Ivan Drago.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.