"Das Traumschiff" spin-off follows two wedding planners and the couple that hired them. They are all traveling on a German cruise ship where the couple is about to get married and spend their honeymoon visiting places where they dock.

Ishte në kanal:

RAI 2  

REKOMANDIMET
 • Igra sudbine (2020)

  image
  Two babies, Aleksa and Luka are switched at the hospital accidentally. Thirty years later, Aleksa is a rich and successful businessman while Luka is poor and...
 • Doc Martin (2004)

  image
  Dr. Martin Ellingham (Martin Clunes), a London-based surgeon, relocates to the picturesque seaside village of Port Wenn, where he establishes himself as the...
 • Selo gori, a baba se češlja (2007)

  image
  The adventures of the residents of Petlovac, a typical Serbian village where the old customs and values are preserved in contrast to the contemporary, alienated...
 • Mom (2013)

  image
  Nje nënë beqare përpiqet të vërë në vije jetën e saj në Napa valley, ndërkohe që përballet me nënën e saj rebele.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.