The adventures of the residents of Petlovac, a typical Serbian village where the old customs and values are preserved in contrast to the contemporary, alienated world of the city.

Transmetimet në kanale:

RTS1  

Episodi vijues:

Sot
04:48
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
Nesër
10:59
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
Nesër
04:46
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
e hënë
11:05
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
e martë
05:00
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
e martë
11:00
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
5.10.22
04:50
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
5.10.22
10:50
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
6.10.22
04:51
Selo gori, a baba se češlja, TV serija
REKOMANDIMET
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • Doc Martin (2004)

  image
  Dr. Martin Ellingham (Martin Clunes), a London-based surgeon, relocates to the picturesque seaside village of Port Wenn, where he establishes himself as the...
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.