KINEMA Faqja 1

 • Kung Fu Panda 4
  Në kinema prej 7.3.24

  Kung Fu Panda 4

  Kung Fu Panda 4 (2024)

  Pasi Po caktohet për t'u bërë Udhëheqësi Shpirtëror i Luginës së Paqes, ai duhet të gjejë dhe të trajnojë një Luftëtar të ri Dragoit, ndërsa një magjistare e ligë planifikon të kthejë të gjithë keqbërësit që Po i ka...

 • Një ëndërr e zjarrtë
  Në kinema prej 29.2.24

  Një ëndërr e zjarrtë

  Fireheart (2022)

  Nju Jork, viti 1932. 16 vjeçarja Xhorxha Nolan ëndërron të bëhet zjarrfikësja e parë femër në botë, por ligji nuk i lejon gratë ta bëjnë këtë profesion. Kur zjarrfikësit e qytetit po zhduken dita ditës në zjarre...

 • Dune Part Two
  Në kinema prej 29.2.24

  Dune Part Two

  Dune: Part Two (2023)

  Paul Atreides bashkohet me Chanin dhe Fremen ndërsa kërkon hakmarrje kundër komplotistëve që shkatërruan familjen e tij.

 • Gara drejt fitores: Audi kundër Lancias
  Në kinema prej 22.2.24

  Gara drejt fitores: Audi kundër Lancias

  Race for Glory: Audi vs. Lancia (2024)

  Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta që ndodhën gjatë Kampionatit Botëror të Rally, 1983. Një humbje e sigurt e pret menaxherin e ekipit italian të Lancia, Cesare Fiorio (Riccardo Scamarcio), kundër rivalit të tij të...

 • Argylle
  Në kinema prej 1.2.24

  Argylle

  Argylle (2024)

  An introverted spy novelist is drawn into the activities of a sinister underground syndicate.

 • Qeni rokstar 2: Në park ka një festë
  Në kinema prej 25.1.24

  Qeni rokstar 2: Në park ka një festë

  Rock Dog 2: Rock Around the Park (2021)

  Kur kitarristi i talentuar Bodi dhe grupi i tij, largohen nga Mali me dëborë për të shoqëruar në turne yllin e pop-it, dhelprën Lil', ata do të mësojnë se Fama, e ka gjithmon një çmim...

 • Lassie a new adventure
  Në kinema prej 25.1.24

  Lassie a new adventure

  Lassie - Ein neues Abenteuer (2023)

  Protagonistja e qenve Collie, Lassie, heton zhdukjet misterioze të disa qenve të origjinës, me ndihmën e mikut më të mirë Flo dhe shokëve të rinj Henri, Kleo dhe Pippa e vogël, një Jack Russell Terrier.

 • POOR THINGS
  Në kinema prej 18.1.24

  POOR THINGS

  Poor Things (2023)

  Historia e pabesueshme e evolucionit fantastik të Bella Baxter; një grua e re e rikthyer në jetë nga shkencëtari i shkëlqyer dhe joortodoks, Dr. Godwin Baxter.

 • The Beekeeper
  Në kinema prej 11.1.24

  The Beekeeper

  The Beekeeper (2024)

  Fushata brutale e një njeriu për hakmarrje merr aksione kombëtare pasi ai zbulohet se është një ish-operativ i një organizate të fuqishme dhe klandestine të njohur si "Bletarët".

 • Enzo Ferrari
  Në kinema prej 28.12.23

  Enzo Ferrari

  Ferrari (2023)

  Në verën e vitit 1957, me perandorinë e makinave të Enzo Ferrarit në krizë, ish-vrapuesi i kthyer në sipërmarrës e shtyn veten dhe garuesit e tij drejt skajit ndërsa nisen në Mille Miglia, një garë e pabesë, 1600...

 • Aquaman and The Lost Kingdom
  Në kinema prej 21.12.23

  Aquaman and The Lost Kingdom

  Aquaman and the Lost Kingdom (2023)

  Aquaman balancon detyrat e tij si mbret dhe si anëtar i Justice League, të gjitha ndërsa planifikon një martesë. Black Manta është në kërkim të teknologjisë së Atlantit për të ndihmuar në rindërtimin e armaturës së...

 • Wonka
  Në kinema prej 14.12.23

  Wonka

  Wonka (2023)

  Bazuar në personazhin e jashtëzakonshëm në qendër të Charlie dhe Fabrika e Çokollatës, "Wonka" tregon historinë e mrekullueshme sesi shpikësi, magjistari dhe prodhuesi më i madh i çokollatës në botë u bë Willy Wonka i...

 • Silent Night
  Në kinema prej 7.12.23

  Silent Night

  Silent Night (2023)

  Një baba i pikëlluar nga humbja e familjes së tij nis hakmarrjen e tij të shumëpritur kundër një bande krimi të pamëshirshme në prag të Krishtlindjes.

 • The Marsh King's Daughter
  Në kinema prej 30.11.23

  The Marsh King's Daughter

  The Marsh King's Daughter (2023)

  A woman seeks revenge against the man who kidnapped her mother.

 • Wish: El poder de los deseos
  Në kinema prej 23.11.23

  Wish: El poder de los deseos

  Wish (2023)

  Dëshira do të ndjekë një vajzë të re me emrin Asha, e cila dëshiron një yll dhe merr një përgjigje më të drejtpërdrejtë nga sa kishte kërkuar kur një yll problematik zbret nga qielli për t'u bashkuar me të.

Emri « 1 2 3 4 5 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.