KINEMA Faqja 1

 • Peter Rabbit 2
  Në kinema prej 2.4.20

  Peter Rabbit 2

  Peter Rabbit 2 (2020)

 • Mulan
  Në kinema prej 27.3.20

  Mulan

  Mulan (2020)

  Një vajzë e re kineze e maskon veten si një luftëtar mashkull, për të shpëtuar të atin. Një riprodhim bazuar në filmin e njohur nga Disney, “Mulan”.

 • Trolls World Tour
  Në kinema prej 19.3.20

  Trolls World Tour

  Trolls World Tour (2020)

 • Onward
  Në kinema prej 5.3.20

  Onward

  Onward (2020)

  Të vendosur në një botë të fantazuar periferike, dy vëllezër adoleshentë elfë nisen në një mision për të zbuluar nëse ende ka magji nëpër botë.

 • Sonic the Hedgehog
  Në kinema prej 27.2.20

  Sonic the Hedgehog

  Sonic the Hedgehog (2020)

  Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, SONIC THE HEDGEHOG tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa bën shtëpinë e tij të re në Tokë.

 • The Call of the Wild
  Në kinema prej 20.2.20

  The Call of the Wild

  The Call of the Wild (2020)

 • Blumhouse's Fantasy Island
  Në kinema prej 13.2.20

  Blumhouse's Fantasy Island

  Fantasy Island (2020)

 • Dolittle
  Në kinema prej 30.1.20

  Dolittle

  Dolittle (2020)

 • I Love Tropoja
  Në kinema prej 29.1.20

  I Love Tropoja

  I Love Tropoja (2020)

  Një djalë me ambicie të mëdha për jetën, shpreson që së shpejti do të vendoset në pozicionin që meriotn në kompaninë ku ai punon, por cuditërisht ndodh e kundërta. Djali e gjen veten aty ku nuk e kishte menduar kurrë,...

 • Spies in Disguise
  Në kinema prej 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker
  Në kinema prej 20.12.19

  Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

  Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

 • Jumanji The Next Level
  Në kinema prej 12.12.19

  Jumanji The Next Level

  Jumanji: The Next Level (2019)

  Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek...

 • Frozen 2
  Në kinema prej 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

 • Terminator: Dark Fate
  Në kinema prej 31.10.19

  Terminator: Dark Fate

  Terminator: Dark Fate (2019)

  Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

 • Maleficent: Mistress of Evil
  Në kinema prej 18.10.19

  Maleficent: Mistress of Evil

  Maleficent: Mistress of Evil (2019)

  Marrëdhënia e ndërlikuar mes Maleficent dhe Aurorës vazhdon teksa ato përballen me kërcënime të reja të tokës magjike të Moors.

Emri « 1 2 3 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.