KINEMA Page 1

 • Brahms: The Boy II
  In cinema from 5.3.20

  Brahms: The Boy II

  Brahms: The Boy II (2020)

  Pasi një familje zhvendoset në Rezidencën Heelshire, djali i tyre shumë shpejt miqësohet me një kukull të gjallë të quajtur Brahms.

 • The Invisible Man
  In cinema from 27.2.20

  The Invisible Man

  The Invisible Man (2020)

  Kur ish i dashuri abuzues i Cecilias vetëvritet dhe i lë asaj të gjithë pasurinë e tij, ajo nis të dyshojë se vdekja e tij është një rreng. Ndodhi të rastësishme e vdekjeprurëse bëjnë që Cecilia të përpiqet të provojë...

 • Blumhouse's Fantasy Island
  In cinema from 13.2.20

  Blumhouse's Fantasy Island

  Fantasy Island (2020)

 • The Turning
  In cinema from 30.1.20

  The Turning

  The Turning (2020)

  Një kujdestare e re fëmijësh punësohet nga një burrë i cili ka marrë kujdestarinë prindërore të nipit dhe mbesës së tij, pas vdekjes së prindërve të tyre. Një version modern i novelës "The Turn of the Screw" nga Henry...

 • The Grudge
  In cinema from 2.1.20

  The Grudge

  The Grudge (2020)

  Një shtëpi është mallkuar nga një fantazëm hakmarrëse, e cila dvnon me vdekje të dhunshme cilindo që hyn në të.

 • Black Christmas
  In cinema from 12.12.19

  Black Christmas

  Black Christmas (2019)

  Një grup studentësh përndiqet nga një i panjohur gjatë pushimeve dimërore. Një rikrijim i filmit horror të vitit 1974, "Black Christmas".

 • Countdown
  In cinema from 28.11.19

  Countdown

  Countdown (2019)

  Kur një infermiere shkarkon në telefon një aplikacion që pretendon të parashikojë kohën kur një person do të vdesë, zbulon se ka vetëm tre ditë të mbetura për të jetuar. Me minutat që kalojnë dhe një figurë që e...

 • The Addams Family
  In cinema from 7.11.19

  The Addams Family

  The Addams Family (2019)

  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.

 • Doctor Sleep
  In cinema from 7.11.19

  Doctor Sleep

  Doctor Sleep (2019)

  Vite pas përfundimit të ngjarjeve në "The Shining", tashmë i rritur, Dan Torrance takon një vajzë të re me fuqi të ngjashme me të tijat dhe përpiqet ta mbrojë atë nga një kult i njohur si Nyja e Vërtetë, që ndjek...

 • Zombieland: Double Tap
  In cinema from 17.10.19

  Zombieland: Double Tap

  Zombieland: Double Tap (2019)

  Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.

 • It Chapter Two
  In cinema from 5.9.19

  It Chapter Two

  IT Chapter Two (2019)

  Njëzet e shtatë vite pas takimit të tyre të parë me të tmerrshmin Pennywise, pjesëtarët e Klubit të Dështakëve, tashmë të rritur dhe të shpërngulur do të rikthehen nga një telefonatë shkatërruese.

 • Child's Play
  In cinema from 25.7.19

  Child's Play

  Child's Play (2019)

 • Crawl
  In cinema from 11.7.19

  Crawl

  Crawl (2019)

  Një vajze e re, teksa përpiqet të shpëtojë të atin gjatë një uragani të kategorisë 5, e gjen veten të bllokuar në një shtëpi të përmbytur dhe i duhet të luftojë kundër aligatorëve për jetën e saj.

 • Annabelle Comes Home
  In cinema from 27.6.19

  Annabelle Comes Home

  Annabelle Comes Home (2019)

 • Brightburn
  In cinema from 23.5.19

  Brightburn

  Brightburn (2019)

  Po sikur një fëmijë nga një botë tjetër, që përplaset në planetin Tokë, në vend që të bëhet një hero për njerëzimin, provon të jetë dicka shumë më e ligë?

First « 1 2 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.