PëRMBLEDHJE

Nju Jork, viti 1932. 16 vjeçarja Xhorxha Nolan ëndërron të bëhet zjarrfikësja e parë femër në botë, por ligji nuk i lejon gratë ta bëjnë këtë profesion. Kur zjarrfikësit e qytetit po zhduken dita ditës në zjarre misterioze, ajo maskohet si burrë dhe i bashkohet një ekipi të improvizuar zjarrfikësish, që e drejton pikërisht babai i saj...

Fotot

Një ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtëNjë ëndërr e zjarrtë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Animal Kingdom: Let's Go Ape (2015)

  image
  Two million years ago, deep in the savannah desert lives Edward, the eldest son of a primate king. At birth, Edward is considered too small for his tribe and is...
 • Madagaskar (2005)

  image
  Aventurat e një luani, një zebre, një hipopotami dhe një xhirafe, në një udhëtim që do ti çojë ata në brigjet e ishullit Madagaskar. Gjithçka fillon me një grup...
 • Djemtë e këqij (2022)

  image
  Për të shmangur burgun, një bandë famëkeqe kafshësh kriminele, shtiren sikur janë rehabilituar dhe janë bërë vërtetë të mbarë. Por papritur, kapoja i tyre zbulon...
 • Missing Link (2019)

  image
  H. Jackman. Zoti Link, nje bishë i sjellshëm dhe gazmor, është i fundit i species së tij. I vetmuar, ai kërkon të gjejë kushurinjtë e tij të largët dhe përfshin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.