Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pelegrini, i interpretuar nga Çaplini, është një i burgosur i arratisur, që vjedh rrobat e një famulltari dhe i vesh ato në vend të uniformës së burgut. Në një stacion treni ai takon një çift të rinjsh të cilët i kërkojnë atij ti martojë. Shfaqet babai i vajzës dhe e merr të bijën me vete.

Fotot

PelegriniPelegriniPelegriniPelegriniPelegriniPelegrini

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Prindër pijanecë (2019)

  image
  Alec Baldwin, Salma Hayek. Dy prindër të dehur përpiqen të fshehin problemet financiare nga e bija dhe nga rrethi i tyre shoqëror nëpërmjet disa makinacioneve të...
 • Iyi Aile Çocugu (1978)

  image
  Cemal has a twin brother who is mafia and his name is also Cemal even they are raised by different families sometimes they effect each other as behaviours, speech...
 • Nel blu dipinto di blu (1961)

  image
  Turi, a young Sicilian, makes ends meet by doing some occasional work and singing in taverns in a popular district of Rome.
 • Vajza ideale (2006)

  image
  Viola, është një vajzë me dëshira paksa të veçanta. Ajo ëndërron të bëhet futbolliste edhe pse rregulloria e shkollës s'e lejon. Por ëndrrat s'njohin rregulla,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.