FILMA

 • Alvin takon njeriun-ujk

  e diel

  21.4.24

  23:35

  Alvin takon njeriun-ujk

  Alvin and the Chipmunks Meet the Wolfman (2000)

  Alvin, ka makthe për një njeri-ujk, dhe beson se ky është fqinji i tij. Askush s'e beson historinë e tij, përveç dy miqve të tij, Teodorit dhe Sajmonit. Të tre nisin një mision të fshehtë për të zbuluar të vërtetën e...

 • Vjedhje në ajër

  e hënë

  22.4.24

  00:05

  Vjedhje në ajër

  Lift (2024)

  Skuadra ndërkombëtare e superhajdutëve, të udhëhequr nga Cyrus Whitaker (Kevin Hart), vendosin të bëjnë grabitjen më spektakolare ndonjëherë: të vjedhin 500 milionë dollarë në shufra ari, por nga një avion në...

 • Marmaduke

  e hënë

  22.4.24

  00:51

  Marmaduke

  Marmaduke (2010)

  Owen Wilson, Judy Greer, Lee Pace. Një familje shkon të jetojë në një lagje të re, bashkë me qenin e tyre, Marmaduke, një rrëmujaxhi i pandreqshëm që kudo futet në telashe

 • Dele dhe ujq 2: Marrëveshja e derrkucave

  e hënë

  22.4.24

  03:50

  Dele dhe ujq 2: Marrëveshja e derrkucave

  Volki i ovtsy. Khod sviney (2019)

  Qyteti i bashkuar i deleve dhe ujqërve bashkëjetojnë paqësisht dhe të qetë së bashku, derisa shfaqen dy të ftuar të papritur – një dhelpër polare dhe një qengj . Askush se priste që ata të sillni një rrezik...

 • Jeta sekrete e kafshëve

  e hënë

  22.4.24

  05:30

  Jeta sekrete e kafshëve

  The Secret Life of Pets (2016)

  Zbuloni se ç'bëjnë kafshët shtëpiake kur njerëzit nuk ndodhen pranë tyre. Kur të zotët largohen për në punë, kafshët e gjithë ndërtesës bisedojnë me njëri-tjetrin dhe festojnë si të kenë dëshirë.

 • Hanxhari 2

  e hënë

  22.4.24

  10:40

  Hanxhari 2

  Machete Kills (2013)

  D.Trejo. Ish agjenti meksikan Hanxhari, rekrutohet nga presidenti i SHBA, për një mision te ri. Ai duhet të përballet me një revolucionar të çmendur dhe një tregtar armësh miliarder, që ka thurur një plan për të...

 • Natyra e egër

  e hënë

  22.4.24

  11:20

  Natyra e egër

  The Wild (2006)

  Një luan, një ketrush llafazan, një gjirafë e hutuar, një anakondë tinëzare, dhe një koala argëtuese, arratisen nga kopshti zoologjik dhe përballen me aventura të pabesueshme në një qytet si Nju Jorku dhe më pas në...

 • Biznes Amerikan

  e hënë

  22.4.24

  12:30

  Biznes Amerikan

  American Made (2017)

  Tom Cruise. Historia e vërtetë e Berri Sill, një pilot amerikan që u bë një korrier droge për CIA-n në vitet 1980, në një operiacion të jashtëligjshëm u ekspozua nga skandali Iran-Kontra.

 • Rrëfenja e Desperosë

  e hënë

  22.4.24

  15:30

  Rrëfenja e Desperosë

  The Tale of Despereaux (2008)

  Despero s'është një mi si gjithë të tjerët...Ai është i sjellshëm, i edukuar dhe shumë trim. Një ditë, kur Princeshën Pi e rrëmbejnë, jeta e saj vihet në rrezik...Por do të jetë Desperoja jonë, ai që do të marrë...

 • Kingsman 2: Rrethi I Artë

  e hënë

  22.4.24

  17:55

  Kingsman 2: Rrethi I Artë

  Kingsman: The Golden Circle (2017)

  Taron Egerton, Colin Firth. Kur shtabi i tyre shkatërrohet, agjentët e Kingsman bashkojnë forcat me një organizatë spiunimi amerikane, për të mundur një armik të përbashkët që kërcënon ata dhe gjithë botën.

 • Garfildi dhe skuadra e kafshëve

  e hënë

  22.4.24

  23:35

  Garfildi dhe skuadra e kafshëve

  Garfield's Pet Force (2009)

  Asgjë në botë nuk do ta detyronte Garfildin, te bënte diçka tjetër që nuk ka të bëjë me të ngrënin. Deri kur, maçoku Garzuka, do të dalë nga bota e kartonave, dhe do t'i kërkojë ndihmë shokut të tij llups, për të...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.