Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.8/10
(6 Voto)

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Ishte në kanal:

Klan Plus  Show Türk  

Episodi vijues:

Sot
13:30
I INFILTRUARI
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.