Kur vëllai i Sarpit, Umuti zhduket dhe supozohet i vdekur, nëna e tij varet në kujtesën e tij për një jetë të dashur. Sarpi fajëson veten për humbjen e tij dhe është ende i shkatërruar nga humbja. Ashtu siç Sarpi do të diplomohet në akademinë e policisë, ai është caktuar të infiltrohet në sindikatën mafioze të drejtuar nga shefi i mafies, Xhelali. Ai beson duke pasur sukses me misionin e tij më në fund do të gjejë paqe në mendjen dhe shpirtin e tij. Kur përfshihet më tej në botën e Xhelalit, Sarpi gjithashtu e gjen veten duke zhvilluar ndjenja të thella për të bijën e shefit të mafies, Melekun. Ajo u mor nga rrugët duke lypur si një fëmijë i vogël nga Xhelali, së bashku me një djalë të vogël, Mertin. Sarpi përfundimisht zbulon se Merti është vëllai i tij i humbur prej kohësh, i cili nga ana tjetër po fillon misionin e tij për Xhelalin. Papritmas vëllezërit ribashkohen, por jo si dy vëllezër, por si dy kundërshtarë në anë të ndryshme të ligjit. A do të arrijë dashuria vëllazërore të kapërcejë të gjitha ndryshimet dhe të shërojë zemrat e plagosura?

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Ishte në kanal:

TDC  Klan Plus  Show TV  Show Türk  

Episodi vijues:

e mërkurë
12:30
I Infiltruari, Serial turk
Sot
12:30
I Infiltruari, Serial turk
Nesër
12:30
I Infiltruari, Serial turk
e shtunë
12:30
I Infiltruari, Serial turk
e hënë
12:30
I Infiltruari, Serial turk
REKOMANDIMET
 • C.S.I: Miami (2002)

  image
  Fitues i dy çmimeve Emmy. Një dramë televizive policeske që ndjek një ekip hetuesish të Mjekësisë Ligjore në Departamentin e Policisë në Majami.
 • CSI: NY (2004)

  image
  A spinoff of Crime Scene Investigations set in New York City.
 • Shërbimi hetimor i marinës (2003)

  image
  Special Agent Leroy Jethro Gibbs is the leader of a team of special agents belonging to the NCIS (Naval Criminal Investigative Service) Major Case Response Team....
 • Civil Servant (2019)

  image
  A young, ambitious Serbian Secret Service (BIA) agent, Lazar Stanojevic is negotiating the rules of the international spy game in the modern world . He quickly...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.