SERIALE

 • Candice Renoir

  e premte

  22.10.21

  08:10

  Candice Renoir

  Candice Renoir (2013)

  Teksa është rikthyer për një hetim në Valencienë, qytetin e saj të lindjes, Kandisa pritet nga homologu i saj mjaft simpatik, Stanislas Verner, por dikush tjetër e kërcënon me vdekje, pasi helmohet i dyshuari kryesor...

 • Candice Renoir

  e premte

  22.10.21

  22:35

  Candice Renoir

  Candice Renoir (2013)

  Kandisën dhe Antuanin i presin partnerët përkatës në stacion, kur kthehen nga Valenciena. Davidi dhe Xheniferi nuk e mendojnë kurrsesi se dy kolegët kanë kaluar një natë të zjarrtë së bashku. Ndërkohë që ata përpiqen...

 • CSI NY serial

  e shtunë

  23.10.21

  00:05

  CSI NY serial

  CSI: NY (2005)

  A teenage boy stumbles upon a dead body in a shop full of dolls. The man was the owner of the doll hospital. The room shows signs of a great struggle with dolls scattered all over the floor. In an upscale apartment,...

 • BLUE BLOODS

  e shtunë

  23.10.21

  22:00

  BLUE BLOODS

  Blue Bloods (2010)

 • BLUE BLOODS

  e diel

  24.10.21

  11:00

  BLUE BLOODS

  Blue Bloods (2010)

 • BLUE BLOODS

  e mërkurë

  27.10.21

  19:00

  BLUE BLOODS

  Blue Bloods (2010)

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.