SERIALE Faqja 1

 • VAMPIRE DIARIES

  e diel

  13.6.21

  01:00

  VAMPIRE DIARIES

  The Vampire Diaries (2009)

 • BLUE BLOODS

  e diel

  13.6.21

  11:00

  BLUE BLOODS

  Blue Bloods (2010)

 • PARENTHOOD

  e diel

  13.6.21

  16:00

  PARENTHOOD

  Parenthood (2010)

 • Ramo

  e diel

  13.6.21

  20:00

  Ramo

  Ramo (2020)

  Më në fund, e lirë, Sibeli arrin të dalë nga shtëpia e Mazarit. I vendosur për ta çuar planin e tij deri në fund, Ramo eliminon Jëlldërëmin. Do ta zbulojnë shefat e mëdhenj?

 • Ramo

  e diel

  13.6.21

  20:50

  Ramo

  Ramo (2020)

  A do tia arrijë qëllimit Ramo duke e çuar dasmën deri në fund? Ndërkohë, gjatë dasmës, dikush do të rrëmbejë të gjithë floririn për të cilin është përgjegjës Ramoja. Douja dhe Xhabari do të shkojnë në vendngjarje, çdo...

 • Ramo

  e diel

  13.6.21

  21:35

  Ramo

  Ramo (2020)

  Teksa Ramoja dyshon se florinjtë i rrëmbeu Korkuti, të gjitha faktet tregojnë të kundërtën. Gizemi do ti tregojë Nehirit për planin që Ramo thuri për të gjetur florinjtë. Gjatë një debati mes së ëmës dhe Mazarit,...

 • NIP/TUCK

  e diel

  13.6.21

  22:00

  NIP/TUCK

  Nip/Tuck (2003)

 • BATES MOTEL

  e hënë

  14.6.21

  00:00

  BATES MOTEL

  Bates Motel (2013)

 • NARCOS

  e hënë

  14.6.21

  00:30

  NARCOS

  Narcos (2015)

 • I INFILTRUARI

  e hënë

  14.6.21

  13:30

  I INFILTRUARI

  Içerde (2016)

 • I INFILTRUARI

  e hënë

  14.6.21

  13:30

  I INFILTRUARI

  Içerde (2016)

 • Brusko

  e hënë

  14.6.21

  14:00

  Brusko

  Brousko (2013)

 • Një mënyrë për të dashuruar

  e hënë

  14.6.21

  15:20

  Një mënyrë për të dashuruar

  UEPA: Un Escenario Para Amar (2015)

  Një histori dashurie plot të papritura dhe momente argëtuese. Lule dhe Claudio bien në dashuri me shikim të parë. Ata janë të dy të rinj, tërheqës dhe plot energji për jetën. Por ajo që nis si një përrallë romantike...

 • Ramo

  e hënë

  14.6.21

  16:45

  Ramo

  Ramo (2020)

  Misteri për nënën e Dousë do të shtohet, pasi të gjithë personat që mund të japin informacion për të, humbin jetën. Çiçeku do të kuptojë se Afeti braktisi Hasanin dhe do të përpiqet t'i pajtojë ata. Sherifi ka një...

 • Brusko

  e hënë

  14.6.21

  20:00

  Brusko

  Brousko (2013)

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.