Vlerësimi: 8.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Helicopter flights above the USA give breathtaking views of the nation's historic landmarks and natural wonders all presented in stunning HD aerial cinematography while narration provides background information and historical context.

Transmetimet në kanale:

EXP Natyra  

Ishte në kanal:

RAI 5  ZDFneo  

Episodi vijues:

e diel
08:00
Qytezat e vogla - Amerika e parë nga lart, Udhëtim
e hënë
02:00
Qytezat e vogla - Amerika e parë nga lart, Udhëtim
REKOMANDIMET
 • Living a Nightmare (2020)

  image
  Living a Nightmare tells the stories of real people who face the surreal horror of losing loved ones to vicious crimes.
 • Të maskuar në natyrë (2017)

  image
  30 kamera spiune animatronike, që ngjajnë si kafshë të vërteta, do të spiunojnë dhe do të zbulojnë a kanë kafshët emocione dhe si pasojë e tyre, sjellje të...
 • Gjuetia (2015)

  image
  Përleshjet midis grabitqarëve dhe preve janë ngjarjet më dramatike në natyrë. Sfida më e vështirë zbulon gamën e jashtëzakonshme të teknikave që grabitqarët...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.