SERIALE Faqja 1

 • news

  Ramo

  The series will focus on the conflict between the two families and a great love that will flourish between this...

 • news

  Familja Kuqezi

  “Familja kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në...

 • news

  Diamante dhe Dashuri

  Omar is a police officer. After the death of his fiancé he suffers great pain. Sibel, Omar's fiancée's body was found...

 • news

  Heidi

  Heidi is a little girl who is full of beans. She faces many problems up in the Swiss alps whilst living with her...

 • Mentja dhe Limoni

  e enjte

  23.9.21

  06:39

  Mentja dhe Limoni

  Vellai Limoni dhe motra e tij Nenexhiku bashkë me miqtë e tyre Lulen, Piperin, Mandarinen dhe te tjerët, do tju mësojnë njohuri të reja duke përjetuar aventura shumë argëtuese.Ata do të eksplorojnë mënyra të reja të...

 • Mbreteresha e Nates

  e enjte

  23.9.21

  06:50

  Mbreteresha e Nates

  Emre paralajmëron Kartallin se Azisi e di që ai ka një lidhje me një vajzë tjetër dhe se duhet të marrë masat që të mos ndodhë diçka më e rëndë. Selina vendos të shkojë në Turqi për të takuar Kartallin dhe qëndron në...

 • Mirëmëngjes Shqipëri

  e enjte

  23.9.21

  07:00

  Mirëmëngjes Shqipëri

  Mirëmëngjes Shqipëri (2021)

  "Mirëmëngjes Shqipëri", programi i parë i ditës në RTSH1, prej orës 07:00-10:00 në RTSH1. Elsa Ymeri dhe Endri Kaçaçi janë kapitenët e anijes së parë që e nisin ditën shkurt, shpejt, qartë dhe saktë. Një program...

 • Vajzat Mjau

  e enjte

  23.9.21

  07:03

  Vajzat Mjau

  Vajzat Mjau - Mbrojtëset e planetit. 5 luftëtare për drejtësi, 5 superheroina, Zoi, Kiki, Korina, Rëne dhe Brixhet, AND- ja e të cilave, e kombinuar me atë të kafshëve të rralla u jep atyre fuqi të mbinatyrshme. Tani,...

 • Zonjat e Familjes Bravo

  e enjte

  23.9.21

  07:10

  Zonjat e Familjes Bravo

  Si gjithmonë, Gabrieli nuk e mban premtimin që i dha të birit dhe Roberta mendon ta anulojë shfaqjen në shkollë, por falë të vëllait, Hoze Primitivos, gjithçka shkon mirë. Enrike thërret Sonjën në shtëpi për të...

 • Kiti Aviatorja

  e enjte

  23.9.21

  07:15

  Kiti Aviatorja

  Njihuni me 7 vjeçaren Kiti. Ajo është superheroina më e re në qytet. Sa herë që do të keni nevojë për ndihmë, Kiti si rrufe, do të vij t'ju shpëtojë. Mos humbisni avneturat e Kitit.

 • Shpata në gur

  e enjte

  23.9.21

  07:28

  Shpata në gur

  Mbreti i Anglisë nuk jetonte më dhe askush nuk po vendoste se kush duhej të ngjitej në fronin mbretëror. Vendi rrezikohej nga lufta dhe vetëm një mrekulli mund ta shpëtonte…Ishte pikërisht "Shpata në gur". Ai që do të...

 • Haidi

  e enjte

  23.9.21

  07:30

  Haidi

  Haidi mbetet jetime dhe shkon të jetojë me gjyshin mes maleve të Zvicrës. E lumtur mes lëndinave të pafund dhe mes shoqërisë së kafshëve dhe luleve, jeta e saj do të ndryshojë.

 • Ne kurth

  e enjte

  23.9.21

  07:35

  Ne kurth

  Në padijeni do të ketë ndikim në një aktivitet të fshehtë, Marti vendos të investojë në ndërtimin e një kishe. Ai dhe bashkëshortja e tij presin një vizitor të papritur.

 • Candice Renoir

  e enjte

  23.9.21

  07:50

  Candice Renoir

  Candice Renoir (2013)

  Në komisariat paraqitet një vajzë e re 17-vjeçare, Alisë Fontaneli. E ëma, Magalia, është zhdukur që prej tri ditësh. Ndryshe nga kolegët e saj, Kandisa e merr seriozisht këtë raportim. Ajo mendon se zhdukja ka lidhje...

 • Ne kurth

  e enjte

  23.9.21

  08:35

  Ne kurth

  Jakobi i tregon Martit për aktivitetet e tij. Ruthi thur një plan vdekjeprurës dhe nis ta zbatojë. Ndërsa Rejçëlli zbulon që Marti pastron para nëpërmjet hotelit.

 • Winx Club

  e enjte

  23.9.21

  08:40

  Winx Club

  Winx Club (2004)

  Magjia e Brafiliusit i kthen Uinksat përsëri në foshnje, ndërsa Kalshara bën një lojë për të kapur të gjitha Kafshët e tyre të zanave. Por duke mos pasur njeri tjetër ti ndihmojë, a do të jenë Uinksat në gjendje të...

 • Forca e Fatit

  e enjte

  23.9.21

  08:45

  Forca e Fatit

  La fuerza del destino (2011)

  Ivan Vijagomez, një i ri modest, edhe pse me prejardhje nga një familje mjaft e pasur, bie viktime e një manipulimi në rinine e tij të hershme. Ai akuzohet për vrasjen e një mafiozi, arsye për të cilën detyrohet të...

 • Bakster

  e enjte

  23.9.21

  08:52

  Bakster

  Baksteri vendos se mënyra më e mirë për të njohur vajza është që të futet në një kurs vallëzimi, megjithëse i mungon përvoja dhe talenti. Aty ai dashurohet me të talentuarën dhe enigmatiken Anian dhe përpiqet ti bëjë...

 • Barbi dhe Kështjella e Diamanteve

  e enjte

  23.9.21

  09:05

  Barbi dhe Kështjella e Diamanteve

  Liana dhe Tereza janë 2 luleshitëse dhe kanë pasion për këngën. Një ditë gjejnë një diamant dhe në pyll njihen me Melodinë. Ajo u tregon historinë e Kështjellës së Diamanteve, mbretëria e muzikës, që kërcënohet nga...

Emri « 1 2 3 ... 8 9 10 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.