SERIALE Faqja 1

 • news

  Gropa

  Çukur, one of the most dangerous neighborhoods of Istanbul, is ruled by the Koçova family. Although they are closely...

 • news

  Doktoresha e Lodrave

  Animated series about a 6-year-old girl who communicates with and heals stuffed animals and toys.

 • news
 • news

  Stop

  Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Aktualiteti shqiptar “alla Stop”, problematika e...

 • Suits

  e hënë

  5.6.23

  21:00

  Suits

  Suits (2011)

  Mike, që tani punon si bankier investimesh, vjen tek Harvey me një plan për të blerë një korporatë, por një konflikt interesi ndodh dhe fillon një betejë mes tyre.

 • Top story

  e hënë

  5.6.23

  21:00

  Top story

  Top Story

  Programi i debatit politik dhe temave të forta. Autor dhe moderator: Grida Duma

 • Osmani

  e hënë

  5.6.23

  21:00

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  Seriali turk me i kushtueshem i te gjitha koherave me veshje dhe skenografi mbreselenese. Me aktorin me te famshem dhe me te paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmerie ne cdo episod te tij si seriali me e...

 • Uniko

  e hënë

  5.6.23

  21:00

  Uniko

  Uniko

  Emision investigativ nga Spartak Koka. Misteret e pazbardhura të kronikës! Cështjet nga më të thjeshtat dhe më të bujshmet të drejtësisë në vend, që nga historitë më të fundit, deri tek ato që tashmë janë harruar! Me...

 • Dosje të hapura 9

  e hënë

  5.6.23

  21:10

  Dosje të hapura 9

  Dosje të hapura

  Kush vrau dhe cilat ishin shkaqet e para të pasluftës në Kosovë? Drejtues të UÇK-së dhe kampeve të tjerë të luftës, gazetarë dhe analistë, përpiqen të shpjegojnë arsyet dhe të tregojnë autorët e mundshëm. Kush vrau në...

 • Zemra të Lënduara

  e hënë

  5.6.23

  21:10

  Zemra të Lënduara

  Yarali Kuslar (2019)

  Leventi, i dëshpëruar pas asaj që dëgjon nga e ëma, do të gjejë mundësinë të flasë me Merjemin. Pasi gjen derën e dhomës hapur, Oja do të ketë në dorë prova të mjaftueshme për martesën false të Xhemilit

 • Seri: Fati im

  e hënë

  5.6.23

  21:30

  Seri: Fati im

  Dogdugun Ev Kaderindir (2019)

  "Fati im" sjell rrefimin e Zejnepes, vajzes se bukur e cila vjen nga nje familje e varfer. Per nje jete me te mire, prinderit e saj biologjike pranojne qe vajza e tyre te biresohet"

 • Chicago Med

  e hënë

  5.6.23

  21:45

  Chicago Med

  Chicago Med (2015)

  Një vështrim në kaosin e përditshëm në spitalin më të madh të Çikagos dhe doktorëve të palodhur që me punën e tyre kujdesen për këdo e për gjithçka.

 • Succesion

  e hënë

  5.6.23

  21:50

  Succesion

  Succession (2018)

  Succession, hit seriali televiziv amerikan, krijuar nga Jesse Armstrong përqendrohet në familjen Roy, pronarët e Waystar RoyCo, një konglomerat global i mediave dhe argëtimit, të cilët po luftojnë për kontrollin e...

 • Breshkat adoleshente ninxha

  e hënë

  5.6.23

  21:54

  Breshkat adoleshente ninxha

  Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

  Ata u krijuan rastësisht dhe u trajnuan për të luftuar. Adoleshentët Leonardo, Donatelo, Rafaelo, Mikelanxhelo, janë një vllazëri e pathyeshme dhe të vetmit që mund ta shpëtojnë qytetin e tyre nga rreziqet...

 • Opinion

  e hënë

  5.6.23

  22:00

  Opinion

  Opinion

  Emisioni politik me i ndjekur dhe me i preferuar ne ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikes shqiptare qe prej 31 gushtit 1997. Komente, analiza, debate, personazhe, deshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet...

 • Laila

  e hënë

  5.6.23

  22:00

  Laila

  Órfãos da Terra (2019)

  Laila eshte nje viktime e bombardimeve ne Siri, e cila pranon te martohet me nje sheik te pasur per te shpetuar jeten e te vellait te vogel. Por gjerat ndryshojne pas vdekjes tragjike te te vellait dhe Laila arratiset...

 • Tri Motrat

  e hënë

  5.6.23

  22:00

  Tri Motrat

  Üç Kız Kardeş (2022)

  Çfarë do të ndodhë me Mustafain dhe Derjan? Përse do të grinden ata? Ndërkohë Dënyshi dhe Serdari afrohen çdo ditë e më shumë me njëri-tjetrin. Someri vazhdon të jetë i vendosur në qëllimin e tij dhe i qëndron pranë...

 • Breshkat adoleshente ninxha

  e hënë

  5.6.23

  22:16

  Breshkat adoleshente ninxha

  Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

  Ata u krijuan rastësisht dhe u trajnuan për të luftuar. Adoleshentët Leonardo, Donatelo, Rafaelo, Mikelanxhelo, janë një vllazëri e pathyeshme dhe të vetmit që mund ta shpëtojnë qytetin e tyre nga rreziqet...

 • Hannibal

  e hënë

  5.6.23

  22:30

  Hannibal

  Hannibal (2013)

  Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas dhe Laurence Fishburne. Will Graham është mbyllur në psikiatri i akuzuar për krimet e Hannibal Lecter. Në sezonin e dytë kemi zbulime tronditëse dhe lojërat psikologjike...

Emri « 1 2 3 ... 33 34 35 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.