In SOLVED career defining cases are presented by investigators. Forensic analysts, trace evidence experts, crime scene technicians, forensic document examiners, forensic linguistics, handwriting experts and computer forensic speci...

Transmetimet në kanale:

EXP Shkence  

Episodi vijues:

e premte
00:05
Çështje e zgjidhur 1, Ep. 11
e premte
23:50
Çështje e zgjidhur 1, Ep. 12
Sot
00:00
Çështje e zgjidhur 1, Ep. 13

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.