The adventures of Ragnar Lothbrok: the greatest hero of his age. The series tells the saga of Ragnar's band of Viking brothers and his family as he rises to become King of the Viking tribes. As well as being a fearless warrior, Ragnar embodies the Norse traditions of devotion to the gods: legend has it that he was a direct descendant of Odin, the god of war and warriors.

Ishte në kanal:

Stinet  Superstar 2  RAI 4  TV Klan  Klan Kosova  Jolly HD  RTS2  BBC1  

REKOMANDIMET
 • Të vdekurit e gjallë (2010)

  image
  Zëvendës Sherifi Rick Grimes zgjohet nga koma për të mësuar se bota është kthyer në gërmadhë dhe se duhet të udhëheqë një grup të mbijetuarish për të qëndruar...
 • Black Sails (2014)

  image
  Captain Flint and his pirates, twenty years prior to Robert Louis Stevenson's classic "Treasure Island".
 • Wounds of Love (2006)

  image
  Miranda San Llorente is a modern, spirited young woman who seems to have it all: beauty, wealth, and a loving heart. Her millionaire father, Gonzalo San Llorente,...
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.