SERIALE

 • Poldark

  e hënë

  6.4.20

  08:15

  Poldark

  Poldark (2015)

  Sezoni 2, Episodi 5: Kur autoritetet zënë një kontrabandist, Fransisi kujdeset që dënimi ndaj tij të jetë i lehtë, por Rosi dyshon se një nga minatorët e tij, Nik Vigusi, është spiun. Karolina e refuzon kërkesën e...

 • Poldark

  e hënë

  6.4.20

  09:20

  Poldark

  Poldark (2015)

  Sezoni 2, Episodi 6: Për Poldarkët po afron një Krishtlindje e zymtë me Fransisin që mbytet në minierë dhe me Rosin që rrezikon burgun, nëse nuk paguan borxhin e Uorleganëve. Ndërkohë, Demelza shqetësohet për vizitat...

 • Poldark

  e hënë

  6.4.20

  10:25

  Poldark

  Poldark (2015)

  Sezoni 2, Episodi 7: Rosi i bashkohet një ekuipazhi kontrabandistësh për të shkuar në ishujt "Scilly" për të takuar Mark Danielin. Në mungesë të tij, Karolina arrin që ta bindë Duajtin që të arratisen në Bath, ndërsa...

 • Poldark

  e hënë

  6.4.20

  11:30

  Poldark

  Poldark (2015)

  Sezoni 2, Episodi 8: Rosi dhe Duajti paraqiten në gjyq për rolin që luajtën gjatë kontrabandës. Një depozitë e re kallaji i jep Rosit shpresë për minierën, por është Xhorxhi ai që i gjendet pranë Elizabetës kur nëna e...

 • DASHURI E NDALUAR

  e hënë

  6.4.20

  13:30

  DASHURI E NDALUAR

  Aşk-ı Memnu (2008)

 • SULEJMANI I MADHERISHEM

  e hënë

  6.4.20

  18:20

  SULEJMANI I MADHERISHEM

  Muhteşem Yüzyıl (2011)

 • SULEJMANI I MADHERISHEM

  e martë

  7.4.20

  02:15

  SULEJMANI I MADHERISHEM

  Muhteşem Yüzyıl (2011)

 • Parajsa e Zonjave

  e martë

  7.4.20

  04:17

  Parajsa e Zonjave

  Il paradiso delle signore (2015)

 • Parajsa e Zonjave

  e mërkurë

  8.4.20

  04:10

  Parajsa e Zonjave

  Il paradiso delle signore (2015)

 • Parajsa e Zonjave

  e enjte

  9.4.20

  04:10

  Parajsa e Zonjave

  Il paradiso delle signore (2015)

 • Parajsa e Zonjave

  e premte

  10.4.20

  04:10

  Parajsa e Zonjave

  Il paradiso delle signore (2015)

 • Parajsa e Zonjave

  e shtunë

  11.4.20

  04:10

  Parajsa e Zonjave

  Il paradiso delle signore (2015)

 • Tre Trendafilat e Eves

  e shtunë

  11.4.20

  07:15

  Tre Trendafilat e Eves

  Le tre rose di Eva (2012)

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.