TvProfil Box (PhazerBox)

TvProfil Box është modul falas për faqe/bloge. Shfaq orarin e tanishem të Televizionit të zgjedhur nga grupet e kanaleve. Të shtosh TvProfil Box është e lehtë: Zgjidhni ngjyren tuaj, kopjo HTML kodin dhe vendose tek faqja juajModuli Bazik

Me këtë mjet ju mund të krijoni HTML box interaktiv

1. Odaberi kanale:

KlasikTV
KinoTV
AXN
AXN Spin
CBS Reality
Diema
FOX
Diema Family
FOX Life
FOX Crime
FOX Movies
HBO
Mozi+
HBO2
HBO3
AXN White BG
Movistar Comedia
Cinemax
Movistar DCine
Cinemax 2
AXN Black BG
Movistar Cine Español
Comedy Central UK
Movistar Series
CineStar TV
Polsat Comedy Central Extra
CineStar TV2
Movistar Series Xtra
Gold
Sony Movies +1
CineStar A&T
CineStar Fantasy
Sony Movies Classic
Film4
CineStar Comedy
AXN BG
E4
CineStar Prem. 1
CineStar Prem. 2
CineStar TV RS
CineStar A&T RS
TV1000 Balkan
Epic Drama
Movistar Acción
Movistar Xtra
SciFi
Movistar Estrenos
AMC
FDF
DIVA
Paramount Network HU
TCM UK
TV1000 RU
Divinity
Energy
FilmBox BG
beIN Movies Premiere
Sky Cinema Action
Sky Cinema Thriller
FOX TR
Sky Cinema Comedy
Cinemania
Show TV
Sky Cinema Premiere
Cinema TV
PINK Film
Paramount Comedy ES
Pink Premium
Sky Cinema Family
Pink Movies
Comedy+ BG
Pink Romance
Cinema+ BG
Pink SciFi & Fantasy
CBS Drama UK
Pink Action
Action+ BG
Pink Thriller
CBS Justice UK
Pink Crime & Mystery
Pink Classic
Pink Horror
Show Türk
Pink Western
Pink Comedy
Pink World Cinema
Tring Life
Sony Movies Action
Sony Channel
Film Klub
Film Klub Extra
Horror Channel UK
Eurochannel
FOX SI
Vivacom Arena
FOX Movies SI
PickTV
FOX Life SI
FOX Crime SI
M1 FILM
M1 Gold
M1 Family
M1 Film MK
M1 Gold MK
Movie Star BG
Pickbox TV
Comedy Central BG
FilmBox Extra RS
FilmBox Premium RS
FilmBox Stars RS
HBO HU
FilmBox Arthouse
HBO2 HU
HBO3 HU
Sony Movies
Cinemax 2 HU
Talking Pictures TV
C More First
Cinemax HU
Movie Generation
TV1000 Global Kino
TV1000 Russian Kino
Timeout
BBC First
Comedy Central Extra UK
HBO BG
Alibi
HBO2 BG
Ulster TV
HBO3 BG
4Music
Cinemax BG
Cinemax 2 BG
TDC
SinemaTV
Sinema 2
Sinema Aksiyon
Sinema Aksiyon 2
Sinema Aile
Sinema Aile 2
Sinema 1001
Sinema 1002
Sinema Komedi
Sinema Komedi 2
Sinema Yerli
Sinema Yerli 2
Drama UK
Film Aksion
Film Hits
Film Drame
Film Komedi
Film Thriller
Film Dy
Film Nje
DigitAlb Family
Tring Action
Tring Super
Tring Comedy
Tring Shqip
Tring Fantasy
Tring Smile
3 Plus
Jolly HD
Kino Nova
AMC SI
HBO PL
HBO2 PL
HBO3 PL
AMC PL
Cinemax PL
Canal+ Film PL
CANAL+ Premium PL
CANAL+ Seriale PL
FOX PL
FOX Comedy PL
Epic Drama PL
13 Ulica
Active Family
Ale Kino+
AXN PL
AXN White PL
AXN Black PL
AXN Spin PL
Cinemax 2 PL
FilmBox Family PL
Lifetime PL
Canal+ Family PL
BBC First PL
BBC Brit PL
CBS Europa PL
Kino Polska
CBS Reality PL
Comedy Central PL
FilmBox Action PL
FilmBox Extra PL
FilmBox Premium PL
Polsat Film
Polsat Seriale
Stars TV PL
KinoTV PL
Metro TV
TVP Seriale
Stopklatka
Sundance TV PL
TV6 PL
TNT TV PL
Bollywood PL
Novela TV
Romance TV PL
Paramount Channel PL
Dizi Smart Premium
Sky Cinema Select
Filmbox Family HU
Syfy ES
beIN Movies Premiere 2
bTV Comedy
MovieSmart Türk
Sky Cinema SF Horror
Filmbox Extra HU
Paramount Network ES
Tring Classic
bTV Cinema
MovieSmart Classic
Sky Cinema Hits
Filmbox HU
TNT ES
Tring Family
bTV Action
MovieSmart Premium 2
Sky Cinema Greats
Izaura TV
DIZI PL
TCM ES
Pickbox TV SI
Sony Movie Channel HU
MovieSmart Premium
Sky Cinema Drama
beIN Series Drama
Hollywood
Film4 HU
Pickbox TV MK
AXN HU
FilmBox Extra BG
STV UK
beIN Series Vice
Film+ HU
Pickbox TV RS
Sony Max HU
FilmBox Stars BG
Syfy UK
beIN Movies Turk
Film Cafe HU
beIN Series Sci-Fi
FOX Crime BG
Moziverzum
Sorozat+
beIN Movies Family
Film Now HU
beIN Series Comedy
FOX Life BG
JockyTV
Sundance ES
beIN Movies Action 2
Comedy Central Extra BG
FilmBox TR
FOX BG
Filmmánia HU
Comedy Central ES
beIN Movies Action
AMC HU
Dizi Smart Max
Movies 24
Filmbox Stars HU
Calle 13
beIN Movies Stars
bTV Lady
Arena Sport 1 HR
Arena Sport 2 HR
Arena Sport 3 HR
Arena Sport 4 HR
TRT Spor
TeleDeporte
Arena Sport 5 HR
Arena Sport 6 HR
SK1 HR
SK2 HR
SK1 RS
SK2 RS
Nova Sport BG
TVP Sport
SK3
Ring TV
SK4
SK5
Sport+ HD
Sky Sports News
SK6
SK HD
Arena Sport 1
B1B Action TV BG
Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Arena Sport 5
Arena Sport 1 BiH
Eurosport
Polsat Sport
Eurosport 2
SK7
SK8
SK9
SK10
SK esports
SK Golf
Fight Channel
MAX Sport 1 BG
MAX Sport 2 BG
Sport1 DE
MAX Sport 3 BG
Max Sport 4 BG
ŠTV1
ŠTV2
ŠTV3
SK1 SI
SK2 SI
SK1 ME
KreatorTV
Digi Sport 1 HU
Digi Sport 2 HU
Digi Sport 3 HU
Auto Motor und Sport
Box Nation
Nova Sport RS
Challenge TV
Tring Sport 1 HD
SuperSport 1 AL
SuperSport 2 AL
SuperSport 3 AL
SuperSport 4 AL
SuperSport 5 AL
SuperSport 6 AL
Tring Sport 2 HD
Tring Sport 3 HD
Tring Sport 4 HD
Sport News HD
Movistar Fórmula 1
Eleven Sports 2 PL
beIN Sports Haber
Polsat Games
Eleven Sports 4 PL
Diema Sport 2 BG
S Sport
Arena Sport 8
Eurosport 2 ES
Eurosport 1 BG
beIN Sports MAX 2 TR
nSport+ PL
Arena Sport 10 HR
ART Sport 3
TAY TV
Arena Sport 7
Eurosport 1 ES
Arena4 HU
beIN Sports MAX 1 TR
Motowizja
Arena Sport 9 HR
ART Sport 2
Manchester TV
Arena Sport 6
Movistar LaLiga
Telekom Sport 4 RO
beIN Sports 4 TR
Golf Channel PL
Arena Sport 8 HR
ART Sport 1
TRT Spor Yıldız
Arena Sport 4 SI
Movistar Deportes 2
Telekom Sport 3 RO
beIN Sports 3 TR
Fight Klub HD
Arena Sport 7 HR
SK1 BiH
Arena 1x2
Arena Sport 3 SI
Movistar Deportes 1
Telekom Sport 2 RO
beIN Sports 2 TR
Extreme Sports PL
Arena Sport 1 MK
FreeSports
Arena Fight
Arena Sport 2 SI
Toros TV
Telekom Sport 1 RO
beIN Sports 1 TR
Eleven Sports 3 PL
Spor Smart 2
Arena Esport
A Spor
Arena Sport 1 SI
Sportklub PL
Diema Sport 3 BG
Eleven Sports 1 PL
Spor Smart
NBA TV
M Liga de Campeones
ART Sport 6
Polsat Sport News
DAZN F1
CANAL+ Sport 2
Sports TV
Polsat Sport Premium 2
Iberalia TV
Eurosport 1 PL
ART Sport 5
Polsat Sport Fight
DAZN 2 ES
CANAL+ Sport PL
FB TV
Polsat Sport Premium 1
Movistar Golf
Eurosport 2 PL
ART Sport 4
Polsat Sport Extra
DAZN 1 ES
Diema Sport BG
S Sport 2
SK 4K
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery TLC
24Kitchen
Investigation Discovery
DTX
Animal Planet
National Geographic TR
National Geographic
Animal Planet UK
TRT Belgesel
National Geographic HD
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild HD
Discovery MAX
History Channel
History 2
Viasat History
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat Nature Nordic
Da Vinci Learning
RT Documentary
Travel Channel
Da Vinci Learning TR
BBC Earth
National Geo UK
Crime&Investigation
Nat Geo Wild TR
Nat Geo Wild UK
Spektrum TV
Nautical Channel
History Channel UK
Discovery Channel UK
Food Network
Discovery Science UK
CLUB TV
Discovery Turbo UK
Pink Pedia
DOKU TV
DocuBox
Travelxp
Love Nature
HGTV
Crime & Investigation UK
FashionBox HD
Smithsonian Channel
FunBox UHD
N24 Doku
Travel TV BG
Wness TV
CGTN Documentary
Investigation Discovery BG
Tring Planet
Tring World
Tring History
Living HD
EXP Histori
EXP Natyra
EXP Shkence
Wedding Channel
National Geographic PL
Nat Geo Wild PL
Nat Geo People PL
TVP Historia
TVP Kultura
History Channel PL
History 2 PL
Discovery Channel PL
Crime+Investigation Polsat
Da Vinci Learning PL
Polsat Viasat History
Polsat Viasat Nature
Animal Planet PL
Adventure HD
BBC Earth PL
Food Network PL
Yesterday
Fokus TV
DOMO+ HD
HGTV PL
Investigation Discovery PL
Planete+
Polsat Doku
Polsat Viasat Explore
TLC PL
Travel Channel PL
Discovery Historia
Discovery Life PL
DOX TV
Discovery Science PL
DTX PL
CANAL+ Dokument
British Forces TV
TVP Dokument
TBN Polska
Animal Planet RU
5Select
PBS America
Eden
beIN iZ
DMAX UK
Discovery Channel HU
Viajar
Spektrum Home HU
A&E ES
TVP Kobieta
National Geographic HU
Crime & Investigation ES
Nat Geo Wild SI
Nat Geo Wild BG
Nat Geo Wild ES
Sky Documentaries
National Geographic BG
Canal Odisea
Discovery Channel TR
24Kitchen BG
#0
BBC Earth TR
History 2 UK
History Channel ES
DMAX TR
Investigation Discovery UK
Discovery Channel ES
Digi Life HU
HGTV UK
National Geographic ES
Digi Animal World HU
BabyTV
Boomerang
Cartoon Network
Cartoon Network PL
Disney
TRT Çocuk
Disney Junior
JimJam
KiKA
Ginx
MiniTV
Tropik TV
Nickelodeon
Nicktoons
Nick Jr.
Pikaboo
Pink Kids
Cbeebies
Pink Super Kids
SUPER RTL
Fix & Foxi
CBBC
Nickelodeon UK
Tiji
DuckTV
Disney XD PL
Boing ES
JimJam PL
Hayatovci
Tiny Pop
Vavoom
Nickelodeon RS
Dečija TV
Disney Channel BG
EKids BG
Bang Bang
JimJam BG
Tring Kids
Tring Tring
Cufo TV
Nick Jr BG
Junior TV
Disney Channel IT
Diva Universal RO
Toon kids
CBeebies PL
BabyTV PL
Minimini+
Nick Jr. PL
Nickelodeon PL
TVP ABC
Nicktoons PL
teleTOON+
Top Kids PL
Dexy TV
Pop UK
Pop Max
TV2 Kids
Disney Junior ES
Disney Channel HU
Disney XD ES
BabyTV TR
Ketchup TV
Disney Channel ES
MinikaGO TR
Nick Jr. Too UK
Nickelodeon ES
Cartoon Network TR
Nick Junior UK
Boomerang TR
Nicktoons UK
Disney Channel TR
Cartoonito
Pikaboo 2
Cartoon Network UK
Nicktoons DE
BabyTV ES
Nicktoons HU
Canal Panda
Nick Jr. HU
Nick Junior ES
RTSH 1
RTSH 2
Top Channel
TV Klan
Vizion Plus
Klan Plus
RTSH Sport
IN TV AL
Tip TV
Stinet
Klan Kosova
Kohavision
TV7
Report TV
Klan Macedonia
UTV News
RTSH 3
RTSH 24
RTSH Shqip
RTSH Film
RTSH Korca
RTSH Sat
DigitAlb T HD
Tring International
Tring Kanal 7
RTSH Shkollë
RTSH Plus
RTSH Gjirokastra

2. Zgjidh temen:

-
-
-

3. Kopjo kodin:Joomla moduli

joomla configuration

Si të shtoni TvProfile Box ne Joomla?

Për Joomla 1.0
Mdouli: mod_phazerbox
Data e krijimit: August 2008
Shkarko dhe instalo modul: mod_phazerbox10.zip

Për Joomla 1.5
Mdouli: mod_phazerbox15
Data e krijimit: August 2008
Shkarko dhe instalo modul: mod_phazerbox15.zip

Për Joomla 1.6, 1.7, 2.5 & 3.0
Mdouli: mod_tvprofilbox25
Data e krijimit: March 2012
Shkarko dhe instalo modul: mod_tvprofilbox25.zip

Joomla Extension Directory: https://extensions.joomla.org/extensions/extension/social-web/social-media/tvprofil-phazerbox/Wordpress widget

wordpress configuration

Për Wordpress 3.0
Mdouli: TvProfilWidget
Data e krijimit: March 2012
Shkarko dhe instalo widget: TvProfilWidget.zip
Woredpres Plugin Directory: https://wordpress.org/extend/plugins/tvprofil-box/

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.