Vlerësimi: 8.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(77 Voto)

PëRMBLEDHJE

Film Kandidat për 'Oskar'. Me Tom Holland, Zendaya. Pasi zbulohet identiteti i Njeriut Merimangë, Piter do të kërkojë ndihmë nga Doktor Strange. Gjërat nuk do të shkojnë ashtu siç duhet, dhe të këqinjtë nga botë të ndryshme do të fillojnë të shfaqen. Tani Piteri duhet të kapërcejë këtë sfidë e cila jo vetëm që do të ndryshojë të ardhmen e tij përgjithmonë, por edhe të ardhmen e Multiversit...

Fotot

Njeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në ShtëpiNjeriu-Merimangë: Moskthimi në Shtëpi

Rishikime


Rishikuar nga Rashica
e mërkurë, 30 mars 2022 10:36 e pasdites
Njeriu-Merimangë: Rikthim në kohë
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Xhek Hanteri dhe thesari i humbur i Ugaritëve (2008)

  image
  Ugarit: Ana, një qytet i lashtë, i zhdukur për mijëra vjet nën rërën e një shkretëtire siriane, u zbulua përsëri në vitin 1922. U rizbulua pa thesarin e tij...
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • Burgjet dhe dragojt 3: Libri i errësirës së poshtëruar (2012)

  image
  Pjesa e tretë e sagës „Bodrume dhe dragonj”. Ekranizim i një loje të njohur kompjuterike. Oborrtari Grayson dëshironte të bëhej kalorës fisnik. Pas një beteje të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.