FILMA Faqja 1

 • Çmenduritë e reja të perandorit

  e mërkurë

  24.4.24

  15:35

  Çmenduritë e reja të perandorit

  The Emperor's New Groove (2000)

  Perandori Kuzko shndërrohet në një kafshë të quajtur lamë nga ish-administratori i tij Yzma, dhe tani i duhet të rifitojë fronin me ndihmën e Pacha, bariut të mirë të lamave.

 • Gali Asteriks

  e mërkurë

  24.4.24

  23:24

  Gali Asteriks

  Astérix le Gaulois (1967)

  Kur Galia pushtohet nga Romakët, Asteriksi dhe miqtë e tij s'mund të rrinë kurrsesi duarkryq. Ata vendosin t'u bejnë ballë sulmeve romake dhe hidhen në sulm kundër armikut, me ndihmën e një lëngu magjik. A do ta...

 • Aventura e madhe e lejlekut të vogël

  e enjte

  25.4.24

  01:45

  Aventura e madhe e lejlekut të vogël

  A Stork's Journey (2017)

  Një aventurë e mrekullueshme... Udhëtimi i guximshëm i një harabeli të vogël, i cili vihet në kërkim të familjes së tij të madhe të lejlekëve...??! Na ndiqni që të mësoni si qëndron e vërteta...

 • Orka:Udhëtimi për në shtëpi

  e enjte

  25.4.24

  02:34

  Orka:Udhëtimi për në shtëpi

  Luna: Spirit of the Whale (2005)

  Kjo është historia e Majkut, i cili kthehet në shtëpinë e fëmijërisë, pas 7 viteve, për varrimin e të atit. Por gjihashtu ai do të ndihmojë edhe miqtë e tij, që të shpëtojnë një balenë, e cila ka humbur rrugën dhe...

 • Çmenduritë e reja të perandorit

  e enjte

  25.4.24

  03:05

  Çmenduritë e reja të perandorit

  The Emperor's New Groove (2000)

  Perandori Kuzko shndërrohet në një kafshë të quajtur lamë nga ish-administratori i tij Yzma, dhe tani i duhet të rifitojë fronin me ndihmën e Pacha, bariut të mirë të lamave.

 • Gali Asteriks

  e enjte

  25.4.24

  05:50

  Gali Asteriks

  Astérix le Gaulois (1967)

  Kur Galia pushtohet nga Romakët, Asteriksi dhe miqtë e tij s'mund të rrinë kurrsesi duarkryq. Ata vendosin t'u bejnë ballë sulmeve romake dhe hidhen në sulm kundër armikut, me ndihmën e një lëngu magjik. A do ta...

 • Kurrizoja hundëmadh

  e enjte

  25.4.24

  10:10

  Kurrizoja hundëmadh

  Karlik Nos (2003)

  Historia e Jozefit të vogël, që rrëmbehet nga një shtrigë, e cila kërkonte të fitonte pushtetin e së keqes. Jozefi shndërrohet në një gungaç me hundë të madhe dhe i duhet të shpëtojë veten dhe princeshën që shtriga e...

 • Princi i kaltër

  e enjte

  25.4.24

  11:30

  Princi i kaltër

  Charming (2018)

  Bukuroshja e fjetur, Hirushja dhe Borëbardha zbulojnë se janë të reja të fejuara me Princin e Kaltër. Po cfarë fshihet pas këtij keqkuptimi? A do mundet dot Princi të gjejë dashurinë e vërtetë të jetës?

 • Kthim në ishullin e Nimit

  e enjte

  25.4.24

  17:09

  Kthim në ishullin e Nimit

  Return to Nim's Island (2013)

  Nimi e adhuron jetën që bën në ishull... Por një zbulim i papritur, do ta prish qetësinë e saj... Tani ajo, bashkë me ndihmën e disa miqëve, duhet të shpëtojë nga shkatërrimi, natyrën e mrekullueshme që e rrethon...

 • Unë Shpirtkeqi

  e enjte

  25.4.24

  19:35

  Unë Shpirtkeqi

  Despicable Me (2010)

  Në një lagje të qetë dhe plot gjallëri, jeton shpirtkeqi më i madh në botë. Emri i tij është Gru dhe bashkë me ushtrinë e minatorëve të vegjël, ai ka thurur planin, që do ta bëjë njeriun më të kërkuar: të grabisë...

 • Kurrizoja hundëmadh

  e premte

  26.4.24

  00:41

  Kurrizoja hundëmadh

  Karlik Nos (2003)

  Historia e Jozefit të vogël, që rrëmbehet nga një shtrigë, e cila kërkonte të fitonte pushtetin e së keqes. Jozefi shndërrohet në një gungaç me hundë të madhe dhe i duhet të shpëtojë veten dhe princeshën që shtriga e...

 • Princi i kaltër

  e premte

  26.4.24

  02:00

  Princi i kaltër

  Charming (2018)

  Bukuroshja e fjetur, Hirushja dhe Borëbardha zbulojnë se janë të reja të fejuara me Princin e Kaltër. Po cfarë fshihet pas këtij keqkuptimi? A do mundet dot Princi të gjejë dashurinë e vërtetë të jetës?

 • Kthim në ishullin e Nimit

  e premte

  26.4.24

  05:04

  Kthim në ishullin e Nimit

  Return to Nim's Island (2013)

  Nimi e adhuron jetën që bën në ishull... Por një zbulim i papritur, do ta prish qetësinë e saj... Tani ajo, bashkë me ndihmën e disa miqëve, duhet të shpëtojë nga shkatërrimi, natyrën e mrekullueshme që e rrethon...

 • Unë Shpirtkeqi

  e premte

  26.4.24

  05:45

  Unë Shpirtkeqi

  Despicable Me (2010)

  Në një lagje të qetë dhe plot gjallëri, jeton shpirtkeqi më i madh në botë. Emri i tij është Gru dhe bashkë me ushtrinë e minatorëve të vegjël, ai ka thurur planin, që do ta bëjë njeriun më të kërkuar: të grabisë...

 • Unë besoj

  e premte

  26.4.24

  09:15

  Unë besoj

  I Believe (2017)

  Rowan Smyth, Matt Lindquist, Wilford Brimley. Kjo është aventura e 9 vjecarit Brian, i cili përjeton fuqinë e Zotit në një mënyrë të mbinatyrshme.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.