FILMA Faqja 1

 • Shkëmbim zjarri

  e mërkurë

  24.4.24

  17:10

  Shkëmbim zjarri

  Free Fire (2016)

  Brie Larson, Cillian Murphy. Kur një tregti armësh shkon tmerrësisht keq, një grua e gjen veten në mes të një shkëmbimi zjarri dhe detyrohet të gjejë shpëtim nga një ndërtesë e mbushur me njerëz që nuk ta përtojnë...

 • Vdekje në Nil

  e mërkurë

  24.4.24

  17:40

  Vdekje në Nil

  Death on the Nile (2022)

  Bazuar në romanin e Agatha Christie. Pushimet e ëndrrave mbi një anije luksoze në lumin Nil, të detektivit belg Hercule Poirot (Kenneth Branagh), do të shndërrohen në një hetim intensiv, pasi trashëgimtarja e një...

 • Aventura e shtatë deteve

  e mërkurë

  24.4.24

  18:39

  Aventura e shtatë deteve

  Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama (2014)

  Kjo është aventura e Pinkit - një djalë jetim, i cili nis rrugëtimin e tij drejt Mbretërisë Lama Rama. Ai është në ndjeke të thesarit dhe në kërkim të babait të tij...

 • Shfrenimi 2: Anarkia

  e mërkurë

  24.4.24

  18:40

  Shfrenimi 2: Anarkia

  The Purge: Anarchy (2014)

  Një çift, një polic dhe një nënë me të birin, përpiqen t'i shpëtojnë natës së shfrenimit dhe t'i mbijetojnë së bashku kaosit e dhunës, pasi historitë e tyre ndërthuren.

 • Aventurat e Robinson Kruzosë

  e mërkurë

  24.4.24

  19:30

  Aventurat e Robinson Kruzosë

  Robinson Crusoe (2016)

  Papagalli Mek, dhia Skrabi, kameleoni Karmelo dhe pjesa tjetër e kafshëve të një ishulli në mes të oqeanit, po ia kalojnë më së miri. Por përditshmëria e tyre trazohet kur në breg vjen Robinson Kruzo.

 • Ekzekutuesi

  e mërkurë

  24.4.24

  20:25

  Ekzekutuesi

  Një polic është në kërkim të fëmijës së rrëmbyer nga një grup mafiozësh, të cilët në këmbim duan një sasi droge.

 • E varrosur ne Barstov

  e mërkurë

  24.4.24

  21:00

  E varrosur ne Barstov

  Buried in Barstow (2022)

  Ndjek Hazel King, një nënë beqare e vendosur për të mbrojtur vajzën e saj nga jeta që kishte dikur duke luftuar dhe mbrojtur ata që nuk mund të mbrohen.

 • Qeni zjarrfikës

  e mërkurë

  24.4.24

  21:49

  Qeni zjarrfikës

  Firehouse Dog (2007)

  Një qen i famshëm i Hollivudit do të gjendet papritur krejt i vetëm në mes të katër rrugëve dhe një djalosh që ndihej po aq i vetmuar, do ta shpëtojë duke e marrë nën kujdesin e tij.

 • Në strofullën e hajdutëve

  e mërkurë

  24.4.24

  22:00

  Në strofullën e hajdutëve

  Den of Thieves (2018)

  G. Butler. Çdo ditë, 120 milionë dollarë hiqen nga qarkullimi dhe asgjësohen nga Rezervat Federale të L. A. Tani, një ekip elitar grabitësish bankash, si punë të fundit, do përpiqen t'i marrin këto para nën hundën e...

 • Zagari: Beteja e Atlantikut

  e mërkurë

  24.4.24

  22:30

  Zagari: Beteja e Atlantikut

  Greyhound (2020)

  Tom Hanks. Disa muaj pas hyrjes së SHBA-së në Luftën II Botërore, një komandant i papërvojë i Marinës Amerikane duhet të drejtojë një autokolonë Aleate, ndërsa sulmohet nga një tufë nëndetësesh gjermane.

 • Gali Asteriks

  e mërkurë

  24.4.24

  23:24

  Gali Asteriks

  Astérix le Gaulois (1967)

  Kur Galia pushtohet nga Romakët, Asteriksi dhe miqtë e tij s'mund të rrinë kurrsesi duarkryq. Ata vendosin t'u bejnë ballë sulmeve romake dhe hidhen në sulm kundër armikut, me ndihmën e një lëngu magjik. A do ta...

 • Gjuetarët e përbindëshave

  e mërkurë

  24.4.24

  23:34

  Gjuetarët e përbindëshave

  Monsters at Large (2018)

  Aleksi vendos ti japë fund maktheve të vëllait të tij, duke formuar një skuadër për kapjen e përbindëshave imagjinarë. Por kur ata zbulojnë një përbindësh të vërtetë, këtu gjërat fillojnë dhe komplikohen...

 • Aventura e madhe e lejlekut të vogël

  e enjte

  25.4.24

  01:45

  Aventura e madhe e lejlekut të vogël

  A Stork's Journey (2017)

  Një aventurë e mrekullueshme... Udhëtimi i guximshëm i një harabeli të vogël, i cili vihet në kërkim të familjes së tij të madhe të lejlekëve...??! Na ndiqni që të mësoni si qëndron e vërteta...

 • Toka - Një ditë e mahnitshme 1

  e enjte

  25.4.24

  02:47

  Toka - Një ditë e mahnitshme 1

  Earth: One Amazing Day (2017)

  Një udhëtim mahnitës që zbulon fuqinë e jashtëzakonshme të botës natyrore. Një kast personazhesh të paharrueshëm - një foshnjë zebër e dëshpëruar për të kaluar një lumë të fryrë, një pinguin që kryen heroikisht një...

 • Çmenduritë e reja të perandorit

  e enjte

  25.4.24

  03:05

  Çmenduritë e reja të perandorit

  The Emperor's New Groove (2000)

  Perandori Kuzko shndërrohet në një kafshë të quajtur lamë nga ish-administratori i tij Yzma, dhe tani i duhet të rifitojë fronin me ndihmën e Pacha, bariut të mirë të lamave.

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.