FILMAT

 • Porta e Yjeve - Continuum

  e enjte

  9.7.20

  06:40

  Porta e Yjeve - Continuum

  Baali udhëton pas në kohë dhe ndalon aktivizimin e programit të Portës së Yjeve. SG-1-shi duhet në njëfarë mënyre të ndryshojë faktet e historisë.

 • Perandoria e Ndaluar

  e enjte

  9.7.20

  08:20

  Perandoria e Ndaluar

  Hartografi i shekullit të 18-të, Xhonatan Grin ndërmerr një udhëtim shkencor nga Evropa drejt lindjes. Ai kalon përmes Transilvanisë dhe mbërrin në një fshat ku banorët mendojnë se vendin e ka pushtuar djalli.

 • Planeti i Majmunëve

  e enjte

  9.7.20

  12:10

  Planeti i Majmunëve

  Një astronaut ulet në një planet të banuar nga majmunët të ngjashme me njerëzit, që e udhëheqin planetin me dorë të hekurt.

 • Alienët 2

  e enjte

  9.7.20

  14:15

  Alienët 2

  E vetmja e mbijetuar e Nostromos, Ripli, zbulohet në gjumë të thellë pas 50 vitesh nga një anije shpëtimi. Kur kthehet sërish në Tokë, ajo mëson se një koloni tokësorësh është zbuluar në të njëjtin planet ku...

 • Prifti

  e premte

  10.7.20

  01:00

  Prifti

  Dy priftërinj duhet të zbulojnë nëse një vajzë e vogël është sulmuar nga një shpirt i keq apo nga një persekutor njeri, në mënyrë që ti shpëtojnë jetën.

 • Alienët 4 - Ringjallja e Alienëve

  e premte

  10.7.20

  02:25

  Alienët 4 - Ringjallja e Alienëve

  200 vjet pas vdekjes së saj, Elen Ripli ringjallet për ti nxjerrë alienin që kishte brenda vetes. Ajo vazhdon luftën e saj kundër alienëve që tashmë kanë pushtuar anijen kozmike "Auriga". Ripli bashkë me ekuipazhin e...

 • Luftë për Mbijetesë

  e premte

  10.7.20

  15:05

  Luftë për Mbijetesë

  Njerëzimi është në prag të zhdukjes si pasojë e një pushtimi alien kataklizmik. Në një fshat afrikan të shkatërruar nga lufta, një ushtar amerikan dhe një mjek francez bashkohen për ti mbijetuar sulmit. Lidhja e tyre...

 • Ridik

  e premte

  10.7.20

  16:35

  Ridik

  I braktisur në një planet të panjohur, Ridik e gjen veten duke luftuar kundër alieneve grabitqarë. Ai aktivizon një sinjal alarmi dhe vijnë dy anije, njëra mbante një racë mercenarësh, dhe në tjetrën ishte një kapiten...

 • Solo - Një Rrëfenjë nga Lufta e Yjeve

  e premte

  10.7.20

  18:45

  Solo - Një Rrëfenjë nga Lufta e Yjeve

  Gjatë një aventure në një botë të errët kriminale, Han Solo njihet me bashkëpilotin e tij të ardhshëm Chewbacca dhe takon Lando Calrissian, vite përpara se të bashkohej me Rebellion.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.