FILMA Faqja 1

 • Niveli Bos

  e mërkurë

  24.4.24

  13:25

  Niveli Bos

  Boss Level (2020)

  Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts. Ish agjenti i Forcave Speciale, Roi Pulver jeton çdo ditë ditën e tij të vdekjes. I bllokuar në një lak kohor që përfundon me vrasjen e tij, Roi zbulon se është pjesë e një...

 • Çmenduritë e reja të perandorit

  e mërkurë

  24.4.24

  15:35

  Çmenduritë e reja të perandorit

  The Emperor's New Groove (2000)

  Perandori Kuzko shndërrohet në një kafshë të quajtur lamë nga ish-administratori i tij Yzma, dhe tani i duhet të rifitojë fronin me ndihmën e Pacha, bariut të mirë të lamave.

 • Aventura e shtatë deteve

  e mërkurë

  24.4.24

  18:39

  Aventura e shtatë deteve

  Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama (2014)

  Kjo është aventura e Pinkit - një djalë jetim, i cili nis rrugëtimin e tij drejt Mbretërisë Lama Rama. Ai është në ndjeke të thesarit dhe në kërkim të babait të tij...

 • Aventurat e Robinson Kruzosë

  e mërkurë

  24.4.24

  19:30

  Aventurat e Robinson Kruzosë

  Robinson Crusoe (2016)

  Papagalli Mek, dhia Skrabi, kameleoni Karmelo dhe pjesa tjetër e kafshëve të një ishulli në mes të oqeanit, po ia kalojnë më së miri. Por përditshmëria e tyre trazohet kur në breg vjen Robinson Kruzo.

 • Gali Asteriks

  e mërkurë

  24.4.24

  23:24

  Gali Asteriks

  Astérix le Gaulois (1967)

  Kur Galia pushtohet nga Romakët, Asteriksi dhe miqtë e tij s'mund të rrinë kurrsesi duarkryq. Ata vendosin t'u bejnë ballë sulmeve romake dhe hidhen në sulm kundër armikut, me ndihmën e një lëngu magjik. A do ta...

 • Gjuetarët e përbindëshave

  e mërkurë

  24.4.24

  23:34

  Gjuetarët e përbindëshave

  Monsters at Large (2018)

  Aleksi vendos ti japë fund maktheve të vëllait të tij, duke formuar një skuadër për kapjen e përbindëshave imagjinarë. Por kur ata zbulojnë një përbindësh të vërtetë, këtu gjërat fillojnë dhe komplikohen...

 • Aventura e madhe e lejlekut të vogël

  e enjte

  25.4.24

  01:45

  Aventura e madhe e lejlekut të vogël

  A Stork's Journey (2017)

  Një aventurë e mrekullueshme... Udhëtimi i guximshëm i një harabeli të vogël, i cili vihet në kërkim të familjes së tij të madhe të lejlekëve...??! Na ndiqni që të mësoni si qëndron e vërteta...

 • Çmenduritë e reja të perandorit

  e enjte

  25.4.24

  03:05

  Çmenduritë e reja të perandorit

  The Emperor's New Groove (2000)

  Perandori Kuzko shndërrohet në një kafshë të quajtur lamë nga ish-administratori i tij Yzma, dhe tani i duhet të rifitojë fronin me ndihmën e Pacha, bariut të mirë të lamave.

 • Aventurat e Robinson Kruzosë

  e enjte

  25.4.24

  04:20

  Aventurat e Robinson Kruzosë

  Robinson Crusoe (2016)

  Papagalli Mek, dhia Skrabi, kameleoni Karmelo dhe pjesa tjetër e kafshëve të një ishulli në mes të oqeanit, po ia kalojnë më së miri. Por përditshmëria e tyre trazohet kur në breg vjen Robinson Kruzo.

 • Gali Asteriks

  e enjte

  25.4.24

  05:50

  Gali Asteriks

  Astérix le Gaulois (1967)

  Kur Galia pushtohet nga Romakët, Asteriksi dhe miqtë e tij s'mund të rrinë kurrsesi duarkryq. Ata vendosin t'u bejnë ballë sulmeve romake dhe hidhen në sulm kundër armikut, me ndihmën e një lëngu magjik. A do ta...

 • Djali Robot

  e enjte

  25.4.24

  09:14

  Djali Robot

  Robosapien: Rebooted (2013)

  Një djalë dhe një djalë rrobot, do të bashkojnë forcat për të shpëtuar prindërit e tyre, të cilët janë rrëmbyer nga organizata, e përbërë nga krijuesit e rrobotëve...

 • Taksia ekologjike

  e enjte

  25.4.24

  10:30

  Taksia ekologjike

  Solartaxi: Around the World with the Sun (2010)

  Luis Palmeri ka vendosur të shëtisë botën me një makinë shumë të veçantë, që vihet në punë me energji diellore. Ai do të udhëtojë drejt 40 shteteve, për 1 vit e gjysëm dhe kështu të vërtetojë se udhëtimi me energji...

 • Kuzhiniere të zgjuar

  e enjte

  25.4.24

  10:35

  Kuzhiniere të zgjuar

  Smart Cookies (2012)

  Kjo është një histori miqësie dhe besimi... Disa vajza skaut me ndihmën e një mikeje të re, do ja dalin të fitojnë në konkursin e gatimit... Sepse të jesh kuzhinierë i mirë, duhet të kesh edhe një zemër të madhe...

 • Princi i kaltër

  e enjte

  25.4.24

  11:30

  Princi i kaltër

  Charming (2018)

  Bukuroshja e fjetur, Hirushja dhe Borëbardha zbulojnë se janë të reja të fejuara me Princin e Kaltër. Po cfarë fshihet pas këtij keqkuptimi? A do mundet dot Princi të gjejë dashurinë e vërtetë të jetës?

 • Një familje në rrezik

  e enjte

  25.4.24

  12:04

  Një familje në rrezik

  Against the Wild (2013)

  Ai duhet të ishte udhëtimi i ëndrrave, por u shndërrua në udhëtimin e sfidave, mbijetesës dhe shpresës... Një motër dhe një vëlla, me ndihmen e një qeni, do t'ja dalin të mbijetojnë pasi avioni i tyre rrëzohet në pyll...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.