poster

Departamenti prehu në paqe

R.I.P.D. (2013)

Aksion, Aventure, Komedi, Krim, Fantazi, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Tring Fantasy | Sot | 19:25

Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.25/10
(24 Voto)

Fotot

Departamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqe

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Wu xia (2011)

  e diel
  image
  A papermaker gets involved with a murder case concerning two criminals leading to a determined detective suspecting him and the former's vicious father searching...
 • Për një grusht dollarë (1964)

  e diel
  image
  Spaghetti Western, 1964. Një i panjohur mbërrin në qytetin e San Migel, i cili është i ndarë nga lufta mes dy familjeve më të fuqishme: Baxter dhe Rojo. Duke...
 • Mision i pergjakshem (2017)

  e diel
  image
  Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë.
 • Në gjak (2014)

  e diel
  image
  Pasi i humbet i shoqi gjatë pushimeve në Karaibe, një grua lufton e vetme që të shkatërrojë njerëzit për të cilët mendon se janë shkaktarët e fatkeqësisë së saj.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.