Vlerësimi: 8.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(294 Voto)

PëRMBLEDHJE

Film fitues i 5 çmimeve Oskar dhe 45 çmimeve të tjera. Pasi një gjeneral Romak tradhëtohet dhe familja e tij vritet nga një princ i paskrupullt, ai kthehet në Romë si gladiator dhe kërkon të marrë hak

Fotot

GladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatoriGladiatori

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Primal (2016)

  image
  After their van breaks down, four prostitutes find themselves stranded at a gas station in the middle of nowhere. They soon realize they have fallen into a deadly...
 • Depertimi (2006)

  image
  Fituesi 4 çmimeve "Oscar". Me regji të Martin Scorsese. Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson dhe Mark Wahlberg. Dy policë fillestarë të Bostonit punojnë...
 • Në ndjekje të presidentit (2014)

  image
  Samuel L. Jackson, Onni Tommila. Kur avioni 'Air Force One' rrëzohet nga disa terroristë, një adoleshent që po bën kamping ne pyll ndihmon presidentin për t'i...
 • Indiana Jones III - Kryqëzata e fundit (1989)

  image
  Harrison Ford, Sean Connery. Indiana Jones, në aventurën e rradhës ka ndihmën e babait edhe ai një aventurier i madh. Ata duan të gjejnë 'Kupën e Shenjtë' para se...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.