Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(30 Voto)

PëRMBLEDHJE

E braktisur nga mamaja që në fëmijëri, në jetën e saj të trazuar, Sam, vendosi të ndjekë rrugën e së ëmës, duke u bërë një vrasëse profesioniste. E ngarkuar me një mision të ndërlikuar dhe e angazhuar për të mbrojtur jetën e një vajze të pafajshme 8 vjecare, Sam pas shume vitesh, ribashkohet me mamanë e saj Scarlet, në një luftë hakmarrëse kundër organizatës kriminale që mori gjithçka prej tyre.

Fotot

Koktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej BarutiKoktej Baruti

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Largo Uinç (2008)

  image
  Pas vrasjes së një miliarderi, djali i tij i birësuar në fshehtësi, duhet të nisë përpjekjet për të vërtetuar legjimitetin e tij dhe për të zbuluar vrasësit e të...
 • Shpejtësi dhe çmenduri; Hobsi dhe Shou (2019)

  image
  Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Helen Mirren. Agjenti Luk Hobs dhe mercenari Dekard Shou formojnë një aleancë të pazakontë kur një terrorist i...
 • Largo Uinc 2 (2011)

  image
  Tomer Sisley, Sharon Stone. Ditën që deklaroi shitjen e aksioneve për të ngritur një organizatë humanitare, trashëgimtari i një prej korporatave me të fuqishme...
 • Misioni I Fundit (2018)

  image
  Steven Seagal. Pas vitesh luftime, agjenti special Axe tërhiqet në thellësinë e xhunglës aziatike ndërsa përndiqet nga e kaluara. Por kur një vajzë e re...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.