FILMA

 • Toka e Askujt

  e premte

  3.12.21

  02:40

  Toka e Askujt

  Bacurau (2019)

  Pas vdekjes së të gjyshes, Tereza rikthehet në fshatin që drejtohej prej saj. Vetëm pas disa ditësh, ajo dhe banorët e tjerë zbulojnë se fshati i tyre nuk figuron në një pjesë të mirë të hartave të Brazilit, duke u...

 • Pesha e së shkuarës

  e premte

  3.12.21

  04:45

  Pesha e së shkuarës

  Destroyer (2018)

  Një detektive policie ribashkohet me njerëzit nga një detyrë e fshehtë në të kaluarën e saj të largët, për të bërë paqe.

 • Apollo 18

  e premte

  3.12.21

  07:15

  Apollo 18

  Apollo 18 (2011)

  Pamje filmike disa vjeçare nga misioni i braktisur i NASA-s, Apollo 18, ku dy astronautë amerikanë u dërguan në një ekspeditë të fshehtë, nxjerrin në dritë arsyen pse ata nuk u rikthyen kurrë në Tokë.

 • Fantazma e qytetit

  e premte

  3.12.21

  07:20

  Fantazma e qytetit

  Dead Silence (2007)

  Dyshja e filmit "Sharra" James Wan dhe Leigh Whannell bashkohen përsëri në historinë drithëruese të një vejani (Ryan Kwanten) i cili kthehet në qytetin e tij të lindjes për të zbuluar të fshehtat e vdekjes së...

 • Pandorum

  e premte

  3.12.21

  08:40

  Pandorum

  Pandorum (2009)

  Historia e dy astronautëve që zgjohen nga një gjumë i rëndë në bordin e një anije kozmike. Në këtë botë të re ata kuptojnë që nuk janë vetëm, por me banorë të rinj që përpiqen të mbijetojnë.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.