Aplikacioni mobil

Shkarkoni aplikacionin mobil për pajisjet Android, Huawei dhe Apple dhe ndiqni programin tuaj të preferuar televiziv në telefonin tuaj mobil falas.

Google PlayApple store App gallery
mobile_app
LAJMET TELEVIZIVE
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.