Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(136 Voto)

PëRMBLEDHJE

Tom Cruise. Një djalë i ri e gjaknxehtë, shkon të mësojë artin e luftimit ajror në shkollën më të mirë për pilotë luftarake. Një gabim do t'i kushtojë shumë, por ai do të gjeje forcat të ringrihet dhe të tregoje se është vertet me i miri.

Fotot

Top GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop GunTop Gun

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.