FILMA

 • Binjakë

  e mërkurë

  17.4.24

  18:40

  Binjakë

  Twins (1988)

  Arnold Schwarzenegger, Danny De Vito. Dy vëllezër të pazakontë binjakë, rezultat të një eksperimenti gjenetik, takohen pas shumë vitesh dhe përpiqen të gjejnë mamanë e tyre.

 • Kriza financiare

  e enjte

  18.4.24

  10:05

  Kriza financiare

  Inside Job (2010)

  Një analizë e plotë e krizës globale financiare të vitit 2008. Pse u shkaktua kriza dhe rreziku për një kolaps global financiar. Fitues i cmimit Oskar si dokumentari më i mirë..

 • Kriza financiare

  e enjte

  18.4.24

  11:10

  Kriza financiare

  Inside Job (2010)

  Një analizë e plotë e krizës globale financiare të vitit 2008. Pse u shkaktua kriza dhe rreziku për një kolaps global financiar. Fitues i cmimit Oskar si dokumentari më i mirë..

 • Kriza financiare

  e premte

  19.4.24

  05:56

  Kriza financiare

  Inside Job (2010)

  Një analizë e plotë e krizës globale financiare të vitit 2008. Pse u shkaktua kriza dhe rreziku për një kolaps global financiar. Fitues i cmimit Oskar si dokumentari më i mirë..

 • Kriza financiare

  e premte

  19.4.24

  07:00

  Kriza financiare

  Inside Job (2010)

  Një analizë e plotë e krizës globale financiare të vitit 2008. Pse u shkaktua kriza dhe rreziku për një kolaps global financiar. Fitues i cmimit Oskar si dokumentari më i mirë..

 • Pensionistë të rrezikshëm 2

  e premte

  19.4.24

  21:00

  Pensionistë të rrezikshëm 2

  Red 2 (2013)

  Bruce Willis, John Malkoviç, Hellen Mirren. Ish-agjenti i CIA-s, Frenk Moses ribashkon sërish skuadrën e agjentëve në pension. Ata duhet të gjejnë pjesën plotësuese të një bombë nukleare, e cila në duart e gabuara vë...

 • Në dashuri me Pablon

  e shtunë

  20.4.24

  21:00

  Në dashuri me Pablon

  Loving Pablo (2017)

  Javier Bardem, Penelope Cruz. Historia e vërtetë e dashurisë së gazetares së famshme kolumbiane Virxhinia Vajeho, me bosin famëkeq të drogës, Pablo Eskobar, kur ai ishte në kulmin e pushtetit të tij.

 • Pensionistë të rrezikshëm 2

  e hënë

  22.4.24

  12:40

  Pensionistë të rrezikshëm 2

  Red 2 (2013)

  Bruce Willis, John Malkoviç, Hellen Mirren. Ish-agjenti i CIA-s, Frenk Moses ribashkon sërish skuadrën e agjentëve në pension. Ata duhet të gjejnë pjesën plotësuese të një bombë nukleare, e cila në duart e gabuara vë...

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.