FILMA Faqja 1

 • Çakej

  e diel

  5.12.21

  18:45

  Çakej

  Jackals (2017)

  2017. Një familje punëson një ish-marins për të shkëputur të birin adoleshent nga një kult vrasës që i ka bërë lavazh truri. Pasi ai e kthen atë në shtëpi, ata e gjejnë veten nën rrethim nga anëtarët e kultit që...

 • Niveli Bos

  e diel

  5.12.21

  19:25

  Niveli Bos

  Boss Level (2021)

  Oficeri forcave speciale në pension Roy detyrohet të rijetojë vdekjen e tij në një lak të pafund. Ai duhet të kuptojë se kush është përgjegjës dhe ti ndalojë ata në mënyrë që të ndalojë vuajtjet e tij.

 • Në emër të mbretit

  e diel

  5.12.21

  20:00

  Në emër të mbretit

  In the Name of the King (2007)

  Ngjarja zhvillohet në mbretërinë e Ehbit dhe është historia e Farmerit që jeton në fshatin e tij. Kur gruaja e tij bashkë me djalin largohen për të shitur perime në fshatin e Stonbrixhit, ferma e Farerit sulmohet nga...

 • Me Çdo Kusht

  e diel

  5.12.21

  20:00

  Me Çdo Kusht

  Hell or High Water (2016)

  Pas vdekjes së nënës së tij, punëtori i naftës Tobi Hauard është duke humbur fermën e tij në Teksas. Ai është i divorcuar nga e shoqja dhe jeton me dy djemtë e tij. Kur i vëllai lirohet nga burgu, ata bëhen bashkë dhe...

 • Thirrja e Gjakut

  e diel

  5.12.21

  21:00

  Thirrja e Gjakut

  Mundësia e fundit për një baba. Shpresa e fundit për të bijën. Billi udhëton nga Oklahoma në Marsejë të Francës, për të ndihmuar vajzën e tij që ndodhet në burg për një krim që nuk pranon ta ketë kryer, teksa...

 • Biri i së keqes

  e diel

  5.12.21

  21:40

  Biri i së keqes

  The Prodigy (2019)

  Një nënë e re dyshon se i biri 8-vjeçar është pushtuar nga një forcë e errët. E frikësuar për sigurinë e familjes, ajo duhet të zgjedhë mes instiktit mëmësor për dashuri pa kushte dhe nevojës urgjente për të zbuluar...

 • Goditje fatale

  e diel

  5.12.21

  22:00

  Goditje fatale

  Final Score (2018)

  Majkell Nox është një ish-ushtar i tërhequr tashmë. Por kur mbesa e tij merret peng gjatë një sulmi terrorist, ai rikthehet në aksion, dhe nuk do të ndalë përballë asgjëje.

 • Gjuetarët e Spiunëve

  e diel

  5.12.21

  22:35

  Gjuetarët e Spiunëve

  Spooks: The Greater Good (2015)

  Kit Harington, Peter Firth. Kur një terrorist i rrezikshëm arrin të arratiset, një ish agjent bashkon forcat me shefin e çnderuar të shërbimit sekret MI-5, për të ndalur një sulm vdekjeprurës në Londër.

 • Porosia e fundit

  e diel

  5.12.21

  23:15

  Porosia e fundit

  The Marksman (2021)

  Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djali të ri meksikan i cili arratiset me dëshpërim nga vrasësit e kartelit që e kanë ndjekur atë në SH.B.A.

 • I Rekrutuari

  e hënë

  6.12.21

  01:50

  I Rekrutuari

  The Recruit (2003)

  Puna e Walter është të rekrutojë më të mirët dhe ti bëj agjentë operative të CIA së. James është i duhuri. Ai e stërvit, e sfidon dhe e fut në një botë sekrete ku asgjë nuk është ashtu si duket.

 • Dhoma e pafundësisë

  e hënë

  6.12.21

  02:45

  Dhoma e pafundësisë

  Infinity Chamber (2016)

  Një burrë i dënuar në një burg të automatizuar, përpiqet të gjejë një mënyrë për t'i vërtetuar pafajësinë një roboti dhe për t'u arratisur drejt botës që ndoshta mund të mos ekzistojë më.

 • Teteshja E Urryer

  e hënë

  6.12.21

  03:40

  Teteshja E Urryer

  The Hateful Eight (2015)

  Në dimrin e ashpër të Uajomingut, në periudhën pas Luftës Civile në Amerikë, një grup kriminelësh përballen me njëri-tjetrin në një kasolle që do të mbushet me karaktere të çuditshme. Me një kast të jashtëzakonshëm...

 • Një Nënë e Sëmurë

  e hënë

  6.12.21

  04:10

  Një Nënë e Sëmurë

  Run (2020)

  Një adoleshente e shkolluar në shtëpi fillon të dyshojë se e ëma po mban një sekret të errët prej saj.

 • Sulm për mbijetesë

  e hënë

  6.12.21

  04:10

  Sulm për mbijetesë

  Serbuan maut (2011)

  Një skuadër e forcave speciale, ngarkohet me misionin për të vënë nën kontroll një ndërtesë në një lagje të rrezikshme. Por ajo që ata s'dinë është se ndërtesa kontrollohet nga një kriminel i pashpirt dhe aty i pret...

 • Emri Im Është Khan

  e hënë

  6.12.21

  04:20

  Emri Im Është Khan

  My Name Is Khan (2010)

  Rizvan Khani, një mysliman nga Munbai, vuan nga sindroma Aperger, një formë autizmi që nuk e pengon atë të integrohet. Rizvani pasi shkon në San Francisko martohet me një nënë të re beqare hindu, Mandirën. Pas sulmeve...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.