Fotot

TitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitaniku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dhuntia e dashurise (2017)

  e shtunë
  image
  Një njeri që po rrit i vetëm mbesën, një gjeni në matematikë, fillon një betejë të ashpër ligjore me nënën e tij për kujdestarinë e vogëlushes.
 • Donzoko (1957)

  e shtunë
  image
  In medieval Japan, aging Rokubei, his younger wife of four years Osugi and her uncle run a tenement complex at the bottom of a cliff, the complex which from the...
 • Comanche Station (1960)

  e shtunë
  image
  Loner Cody trades with the Comanches to get a white girl released. He is joined on his way back to the girl's husband by an outlaw and his sidekicks. It turns out...
 • Rrëfenja e Shërbyeses (1990)

  e shtunë
  image
  Nën një tirani distopike fetare, shumica e grave nuk mund të bëjnë fëmijë. Vajzat e reja që munden, jetojnë në skllavëri seksuale për të bërë me fëmijë familjet e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.