PËRMBLEDHJE

Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në shkollë me Nadjën. Por Litman vjen deri ermin e pronarit të fundit dhe vret Amenin. Inspektor Fati heton Nadjën dhe Xhekun në lidhje me vdekjen e Amenit.

Fotot

Xhek Hanter dhe ylli i parajsësXhek Hanter dhe ylli i parajsësXhek Hanter dhe ylli i parajsësXhek Hanter dhe ylli i parajsësXhek Hanter dhe ylli i parajsësXhek Hanter dhe ylli i parajsës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.