FILMA Faqja 1

 • Dy herë mat

  e hënë

  22.4.24

  23:08

  Dy herë mat

  Dy herë mat (1986)

  Ilo Pinci, specialist i peshkut e midhjeve, dhe shahist i njohur, vjen në një qytet të vogël bregdetar si i ftuar në një simultane shahu. Por ajo që e shtyu më shumë të vijë në këtë qytet është dëshira për të zbuluar...

 • Princi dhe i varfri:Filmi

  e hënë

  22.4.24

  23:19

  Princi dhe i varfri:Filmi

  The Prince and the Pauper: The Movie (2007)

  Versioni klasik i historisë së Mark Tuein 'Princi dhe i varfri'. Një djalosh i varfër do të zbulojë se i ngjan princit të vendit dhe krejt papritur ky i fundit vendos të ndërrojë rolet.

 • Garfildi dhe skuadra e kafshëve

  e hënë

  22.4.24

  23:35

  Garfildi dhe skuadra e kafshëve

  Garfield's Pet Force (2009)

  Asgjë në botë nuk do ta detyronte Garfildin, te bënte diçka tjetër që nuk ka të bëjë me të ngrënin. Deri kur, maçoku Garzuka, do të dalë nga bota e kartonave, dhe do t'i kërkojë ndihmë shokut të tij llups, për të...

 • Udhëtimi

  e martë

  23.4.24

  00:50

  Udhëtimi

  Getting There (2002)

  Meri Kejt dhe Ashli tashmë jane 16 vjeçare dhe sapo kanë marre patenten. Ato do të nisen ne udhëtimin e tyre të pare për në lojrat dimerore te Jutas dhe atje s'i pret asgjë e jashtezakonshme. Por a do te mbërrijnë në...

 • Natyra e egër

  e martë

  23.4.24

  02:11

  Natyra e egër

  The Wild (2006)

  Një luan, një ketrush llafazan, një gjirafë e hutuar, një anakondë tinëzare, dhe një koala argëtuese, arratisen nga kopshti zoologjik dhe përballen me aventura të pabesueshme në një qytet si Nju Jorku dhe më pas në...

 • Çarli dhe fabrika e çokollatave

  e martë

  23.4.24

  02:19

  Çarli dhe fabrika e çokollatave

  Charlie and the Chocolate Factory (2005)

  Pesë fëmijët më me fat në gjithë botën do të fitojnë biletën për të vizituar fabrikën e çokollatave më të mrekullueshme në botë. Uilli Uonka ka një plan. Ai do të zgjedhë vetëm njërin prej tyre që ta bëjë...

 • Rrëfenja e Desperosë

  e martë

  23.4.24

  03:30

  Rrëfenja e Desperosë

  The Tale of Despereaux (2008)

  Despero s'është një mi si gjithë të tjerët...Ai është i sjellshëm, i edukuar dhe shumë trim. Një ditë, kur Princeshën Pi e rrëmbejnë, jeta e saj vihet në rrezik...Por do të jetë Desperoja jonë, ai që do të marrë...

 • Ne blemë një kopsht zoologjik

  e martë

  23.4.24

  03:40

  Ne blemë një kopsht zoologjik

  We Bought a Zoo (2011)

  M.Damon, S.Johansson . Bazuar në një histori të vërtetë! Një gazetar i suksesshëm, shpërngulet me dy fëmijët e tij në një shtëpi pranë një kopshti zoologjik në falimentim. Ai përpiqet të kthejë kopshtin zoologjik në...

 • Sfida e fundit

  e martë

  23.4.24

  04:09

  Sfida e fundit

  Cloud 9 (2014)

  Në botën e egër të sportit, Keila mendon se është më e mira, ndërsa i talentuari Uill, ka prekur fundin... Një ditë, ajo përballet me të vërtetën... Ndërsa Uilli, me frikën e tij më të madhe... Por sëbashku ata do të...

 • Ishulli i Lemurëve - Madagaskari

  e martë

  23.4.24

  04:15

  Ishulli i Lemurëve - Madagaskari

  Island of Lemurs: Madagascar (2014)

  Historia e lemurëve nis më shumë se 60 milionë vjet më parë. Ata jetonin në Afrikë, por një stuhi masive shndërroi një familje lemurësh të vegjël, në eksploruesit më të mëdhenj në historinë e jetës në Tokë. Ata...

 • Ndodhi për Krishtlindje

  e martë

  23.4.24

  05:34

  Ndodhi për Krishtlindje

  One Christmas Eve (2014)

  Anne Heche, Brian Tee. Një sërë ngjarjesh të papritura rrezikojnë të rrënojnë përpjekjet e një nëne të sapodivorcuar, e cila kërkon që Krishtlindja e parë 'pa baba' për 2 fëmijët e saj të jetë perfekte...

 • Përralla të jashtzakonshme breshka kundër lepurit

  e martë

  23.4.24

  05:55

  Përralla të jashtzakonshme breshka kundër lepurit

  Unstable Fables: Tortoise vs. Hare (2008)

  Breshka dhe lepuri e urrejnë njëri tjetrin. Shkaktojnë dëme të ndërsjellta në çdo hap. Për ta vendosur më në fund se cili prej tyre është më superior, vendosin të marrin pjesë në garën e madhe të shekullit. Nisen...

 • Shëtitje në xhungël

  e martë

  23.4.24

  06:50

  Shëtitje në xhungël

  Jungle Cruise (2021)

  Viti 1916. Studiuesja e guximshme Dr. Lili Houghton (Emily Blunt), udhëton nga Londra, në xhunglën e Amazonës për të kërkuar një pemë të lashtë, që thuhet se mund të ndryshojë të ardhmen e mjeksisë. Në këtë udhëtim...

 • Kthimi i profesor Branestaunit

  e martë

  23.4.24

  06:59

  Kthimi i profesor Branestaunit

  Professor Branestawm Returns (2015)

  Profesori më i dashur në botë, vjen në Junior me eksperimentet e tij të cuditshme. Ndiqni aventurat e rejat të Profesor Branestaunit... Një film që nuk duhet humbur...

 • Toka - Një ditë e mahnitshme 1

  e martë

  23.4.24

  08:00

  Toka - Një ditë e mahnitshme 1

  Earth: One Amazing Day (2017)

  Një udhëtim mahnitës që zbulon fuqinë e jashtëzakonshme të botës natyrore. Gjatë një dite të vetme, ne gjurmojmë diellin nga malet më të larta në ishujt më të largët deri në xhungla ekzotike.

Emri « 1 2 3 4 5 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.