KINEMA

 • The Gentlemen
  In cinema from 23.1.20

  The Gentlemen

  The Gentlemen (2020)

  Një bos droge britanik përpiqet të shesë biznesin e tij shumë fitimprurës tek disa milionerë nga Oklahoma.

 • Bad Boys for Life
  In cinema from 16.1.20

  Bad Boys for Life

  Bad Boys for Life (2020)

  Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit është vrarë, u premton një shpërblim të rëndësishëm.

 • Knives Out
  In cinema from 28.11.19

  Knives Out

  Knives Out (2019)

 • Joker
  In cinema from 3.10.19

  Joker

  Joker (2019)

  Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një...

 • Hustlers
  In cinema from 12.9.19

  Hustlers

  Hustlers (2019)

  Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen në dëm të klientëve të tyre nga Wall Street.

 • The Kitchen
  In cinema from 29.8.19

  The Kitchen

  The Kitchen (2019)

  Në vitin '70, gratë e gangsterëve të Nju Jorkut në lagjen e njohur si "Hell's Kitchen" vazhdojnë veprimtarinë kriminale të bashkëshortëve të tyre, pasi ata i burgosin.

 • Cold Pursuit
  In cinema from 21.2.19

  Cold Pursuit

  Cold Pursuit (2019)

  Një shofer i një makine borë pastruese kërkon hakmarrje ndaj shpërndarësve të drogës, që ai mendon se i kanë vrarë të birin. Bazuar në filmin norvegjez të vitit 2014, "In Order of Disappearance".

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.