KINEMA Page 1

 • The Way Back
  In cinema from 5.3.20

  The Way Back

  The Way Back (2020)

  Një ish-lojtari fenomenal basketbolli, në luftë të vazhdushme me alkoolizimin, i ofrohet një punë si trajner në shkollën ku ai ka studiuar. Teksa ekipi fillon të fitojë, atij i duhet të luftojë me demonët e tij të...

 • The Call of the Wild
  In cinema from 20.2.20

  The Call of the Wild

  The Call of the Wild (2020)

 • The Turning
  In cinema from 30.1.20

  The Turning

  The Turning (2020)

  Një kujdestare e re fëmijësh punësohet nga një burrë i cili ka marrë kujdestarinë prindërore të nipit dhe mbesës së tij, pas vdekjes së prindërve të tyre. Një version modern i novelës "The Turn of the Screw" nga Henry...

 • Little Women
  In cinema from 23.1.20

  Little Women

  Little Women (2019)

 • 1917
  In cinema from 9.1.20

  1917

  1917 (2019)

  Dy të rinjve britanikë u jepet një mision i pamundur gjatë Luftës së Parë Botërore: të shpërndajnë në territorin e armikut një mesazh që do të ndalojë 1,600 njerëz nga të rënit në një kurth vdekjeprurës.

 • Bombshell
  In cinema from 26.12.19

  Bombshell

  Bombshell (2019)

  Punonjësit femra në Fox News marrin një kulturë toksike mashkullore, duke çuar në rrëzimin e mogut të mediave Roger Ailes.

 • Takim në ajër
  In cinema from 12.12.19

  Takim në ajër

  Takim në ajër (2019)

  Blerimi, një punonjës i një stacioni televiziv, merr përsipër një punë shumë të pazakontë. Kolegu i Blerimit e prezanton me Drinin, një i ri i papunë i cili pretendon të jetë i sëmurë. Drini i jep detyrë Blerimit ta...

 • Last Christmas
  In cinema from 5.12.19

  Last Christmas

  Last Christmas (2019)

  Kate është një vajzë e re e cila shpesh merr vendime të gabuara. I fundit? Pranimi i punës si elfi i Babagjyshit në një dyqan. Megjithatë, atje ajo takohet me Tomin. Jeta e Kate merr një kthesë të re, por asaj gjërat...

 • Knives Out
  In cinema from 28.11.19

  Knives Out

  Knives Out (2019)

 • Ford v Ferrari
  In cinema from 14.11.19

  Ford v Ferrari

  Ford v Ferrari (2019)

  Dizenjuesi amerikan i makinave, Carroll Shelby dhe shoferi Ken Milen luftojnë me ndërhyrjet e korporatës, ligjet e fizikës dhe djajtë e tyre personalë për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Ford dhe...

 • Midway
  In cinema from 7.11.19

  Midway

  Midway (2019)

 • Gemini Man
  In cinema from 10.10.19

  Gemini Man

  Gemini Man (2019)

 • Joker
  In cinema from 3.10.19

  Joker

  Joker (2019)

  Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një...

 • Derë e hapur
  In cinema from 29.9.19

  Derë e hapur

  Derë e hapur (2019)

  Një vajzë shtatzënë e pamartuar dhe motra e saj e madhe përpiqen të gjejnë një burrë për t'u shtirur si bashkëshorti i saj, përpara se të takohen me babain e tyre strikt e tradicional.

 • Shpia e Agës
  In cinema from 26.9.19

  Shpia e Agës

  Shpia e Agës (2019)

  Një djalë i ri që jeton në një shtëpi të grave duhet të nxitojë për të shpëtuar një grua që po e mëson atë serbisht, në mënyrë që të mund të vazhdojë kërkimin e tij për babanë e tij të zhdukur.

First « 1 2 3 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.