KINEMA Faqja 1

 • The Informer
  Në kinema prej 26.3.20

  The Informer

  The Informer (2019)

 • A Quiet Place: Part II
  Në kinema prej 19.3.20

  A Quiet Place: Part II

  A Quiet Place: Part II (2020)

  Pas episodit të ngjarjeve në shtëpi në filmin e parë, familja Abbott tashmë përballet me terrorin e botës jashtë. Të detyruar për të ndërmarrë një rrugëtim të panjohur, ata kuptojnë se krijesat që i ndjekin nëpërmjet...

 • Brahms: The Boy II
  Në kinema prej 5.3.20

  Brahms: The Boy II

  Brahms: The Boy II (2020)

  Pasi një familje zhvendoset në Rezidencën Heelshire, djali i tyre shumë shpejt miqësohet me një kukull të gjallë të quajtur Brahms.

 • The Invisible Man
  Në kinema prej 27.2.20

  The Invisible Man

  The Invisible Man (2020)

  Kur ish i dashuri abuzues i Cecilias vetëvritet dhe i lë asaj të gjithë pasurinë e tij, ajo nis të dyshojë se vdekja e tij është një rreng. Ndodhi të rastësishme e vdekjeprurëse bëjnë që Cecilia të përpiqet të provojë...

 • Bad Boys for Life
  Në kinema prej 16.1.20

  Bad Boys for Life

  Bad Boys for Life (2020)

  Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit është vrarë, u premton një shpërblim të rëndësishëm.

 • Black Christmas
  Në kinema prej 12.12.19

  Black Christmas

  Black Christmas (2019)

  Një grup studentësh përndiqet nga një i panjohur gjatë pushimeve dimërore. Një rikrijim i filmit horror të vitit 1974, "Black Christmas".

 • Knives Out
  Në kinema prej 28.11.19

  Knives Out

  Knives Out (2019)

 • Countdown
  Në kinema prej 28.11.19

  Countdown

  Countdown (2019)

  Kur një infermiere shkarkon në telefon një aplikacion që pretendon të parashikojë kohën kur një person do të vdesë, zbulon se ka vetëm tre ditë të mbetura për të jetuar. Me minutat që kalojnë dhe një figurë që e...

 • Gemini Man
  Në kinema prej 10.10.19

  Gemini Man

  Gemini Man (2019)

 • Joker
  Në kinema prej 3.10.19

  Joker

  Joker (2019)

  Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një...

 • Rambo: Last Blood
  Në kinema prej 26.9.19

  Rambo: Last Blood

  Rambo V: Last Blood (2019)

  Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

 • Ad Astra
  Në kinema prej 19.9.19

  Ad Astra

  Ad Astra (2019)

  Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

 • Hustlers
  Në kinema prej 12.9.19

  Hustlers

  Hustlers (2019)

  Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen në dëm të klientëve të tyre nga Wall Street.

 • Crawl
  Në kinema prej 11.7.19

  Crawl

  Crawl (2019)

  Një vajze e re, teksa përpiqet të shpëtojë të atin gjatë një uragani të kategorisë 5, e gjen veten të bllokuar në një shtëpi të përmbytur dhe i duhet të luftojë kundër aligatorëve për jetën e saj.

 • Annabelle Comes Home
  Në kinema prej 27.6.19

  Annabelle Comes Home

  Annabelle Comes Home (2019)

Emri « 1 2 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.