KINEMA

 • Bring the Soul: The Movie
  Në kinema prej 7.8.19

  Bring the Soul: The Movie

  Bring the Soul: The Movie (2019)

  Pas turneut "Love Yourself", BTS rikthehen triumfalisht në ekranin e madh të kinemasë me "Bring the Soul: The Movie".

 • Apollo 11
  Në kinema prej 27.6.19

  Apollo 11

  Apollo 11 (2019)

  Një vështrim mbi misionin për të zbritur në hënë, Apollo 11, të drejtuar nga komandanti Neil Armstrong dhe pilotët Buzz Aldrin e Michael Collins.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.