KINEMA

 • Frozen 2
  In cinema from 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

 • Bring the Soul: The Movie
  In cinema from 7.8.19

  Bring the Soul: The Movie

  Bring the Soul: The Movie (2019)

  Pas turneut "Love Yourself", BTS rikthehen triumfalisht në ekranin e madh të kinemasë me "Bring the Soul: The Movie".

 • Mbreti luan
  In cinema from 19.7.19

  Mbreti luan

  The Lion King (2019)

  Pas vrasjes së të atit, një luan i ri princ që lë mbretërinë e tij, do të mësojë kuptimin e përgjegjësive dhe trimërisë.

 • Rocketman
  In cinema from 30.5.19

  Rocketman

  Rocketman (2019)

 • Aladini
  In cinema from 24.5.19

  Aladini

  Aladdin (2019)

  Historia e ritreguar e filmit me të njëjtin emër, i vitit 1992, nga Disney. Aladini, një hajdut zemërmirë rrugësh, bie në dashuri me princeshën e bukur Xhasminë. Pasi gjen një llambë magjike, ai përdor fuqinë magjike...

 • Ugly Dolls
  In cinema from 9.5.19

  Ugly Dolls

  UglyDolls (2019)

  Një aventurë e animuar ku kukullat UglyDolls përballen me atë çka do të thotë të jesh ndryshe, me mundimet për t'u dashur nga të tjerët dhe së fundmi zbulojnë se ajo që ti je ka më tepër rëndësi se çdo gjë tjetër.

 • Dumplin'
  In cinema from 28.2.19

  Dumplin'

  Dumplin' (2018)

  Willowdean ('Dumplin'), vajza mbipeshë e ish-mbretëreshës së bukurisë, regjistrohet në shenjë proteste në konkursin e bukurisë që e ëma organizon, por gjithçka përshkallëzohet kur të tjera vajza mbipeshë marrin pjesë,...

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.