KINEMA Page 1

 • Onward
  In cinema from 5.3.20

  Onward

  Onward (2020)

  Të vendosur në një botë të fantazuar periferike, dy vëllezër adoleshentë elfë nisen në një mision për të zbuluar nëse ende ka magji nëpër botë.

 • Dolittle
  In cinema from 30.1.20

  Dolittle

  Dolittle (2020)

 • Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker
  In cinema from 20.12.19

  Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

  Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

 • Jumanji The Next Level
  In cinema from 12.12.19

  Jumanji The Next Level

  Jumanji: The Next Level (2019)

  Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek...

 • Frozen 2
  In cinema from 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

 • The Addams Family
  In cinema from 7.11.19

  The Addams Family

  The Addams Family (2019)

  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.

 • Maleficent: Mistress of Evil
  In cinema from 18.10.19

  Maleficent: Mistress of Evil

  Maleficent: Mistress of Evil (2019)

  Marrëdhënia e ndërlikuar mes Maleficent dhe Aurorës vazhdon teksa ato përballen me kërcënime të reja të tokës magjike të Moors.

 • Abominable
  In cinema from 2.10.19

  Abominable

  Abominable (2019)

 • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
  In cinema from 26.9.19

  A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

  Kur një aliene me fuqi të jashtëzakonshme përplaset pranë fermës Mossy Bottom, delja Shaun ndërmerr misionin për të drejtuar vizitoren ndërgalaktike për në shtëpi, përpara se një organizatë e ligë ta kapë atë.

 • Toy Story 4
  In cinema from 21.6.19

  Toy Story 4

  Toy Story 4 (2019)

  Kur një lodër e re e quajtur "Forky" i bashkohet Woody-t dhe grupit, një udhëtim me miqtë e rinj dhe të vjetër do të shpalosë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër.

 • Rocketman
  In cinema from 30.5.19

  Rocketman

  Rocketman (2019)

 • Godzilla: King of the Monsters
  In cinema from 30.5.19

  Godzilla: King of the Monsters

  Godzilla: King of the Monsters (2019)

  Agjencia Monarch përballet me përbindësha gjigandë, përfshirë të fuqishmin Godzilla, i cili do të ndeshet me përbindëshat Mothra, Rodan dhe armikun e tij më të ri me tre koka, Mbretin Ghidorah.

 • Aladini
  In cinema from 24.5.19

  Aladini

  Aladdin (2019)

  Historia e ritreguar e filmit me të njëjtin emër, i vitit 1992, nga Disney. Aladini, një hajdut zemërmirë rrugësh, bie në dashuri me princeshën e bukur Xhasminë. Pasi gjen një llambë magjike, ai përdor fuqinë magjike...

 • Ugly Dolls
  In cinema from 9.5.19

  Ugly Dolls

  UglyDolls (2019)

  Një aventurë e animuar ku kukullat UglyDolls përballen me atë çka do të thotë të jesh ndryshe, me mundimet për t'u dashur nga të tjerët dhe së fundmi zbulojnë se ajo që ti je ka më tepër rëndësi se çdo gjë tjetër.

 • Wonder Park
  In cinema from 18.4.19

  Wonder Park

  Wonder Park (2019)

  Wonder Park tregon historinë e një këndi lojrash, ku imagjinata e një vajze jashtëzakonisht kreative, të quajtur June, vjen në jetë.

First « 1 2 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.