KINEMA Page 1

 • Onward
  In cinema from 5.3.20

  Onward

  Onward (2020)

  Të vendosur në një botë të fantazuar periferike, dy vëllezër adoleshentë elfë nisen në një mision për të zbuluar nëse ende ka magji nëpër botë.

 • Sonic the Hedgehog
  In cinema from 27.2.20

  Sonic the Hedgehog

  Sonic the Hedgehog (2020)

  Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, SONIC THE HEDGEHOG tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa bën shtëpinë e tij të re në Tokë.

 • The Call of the Wild
  In cinema from 20.2.20

  The Call of the Wild

  The Call of the Wild (2020)

 • Playing with Fire
  In cinema from 30.1.20

  Playing with Fire

  Playing with Fire (2019)

  Një ekuipazh i zjarrfikësve e përmbushin ndeshjen e tyre kur përpiqen të shpëtojnë tre fëmijë të egër.

 • Dolittle
  In cinema from 30.1.20

  Dolittle

  Dolittle (2020)

 • Spies in Disguise
  In cinema from 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Frozen 2
  In cinema from 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

 • The Addams Family
  In cinema from 7.11.19

  The Addams Family

  The Addams Family (2019)

  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.

 • Maleficent: Mistress of Evil
  In cinema from 18.10.19

  Maleficent: Mistress of Evil

  Maleficent: Mistress of Evil (2019)

  Marrëdhënia e ndërlikuar mes Maleficent dhe Aurorës vazhdon teksa ato përballen me kërcënime të reja të tokës magjike të Moors.

 • Abominable
  In cinema from 2.10.19

  Abominable

  Abominable (2019)

 • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
  In cinema from 26.9.19

  A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

  Kur një aliene me fuqi të jashtëzakonshme përplaset pranë fermës Mossy Bottom, delja Shaun ndërmerr misionin për të drejtuar vizitoren ndërgalaktike për në shtëpi, përpara se një organizatë e ligë ta kapë atë.

 • Marnie's World
  In cinema from 29.8.19

  Marnie's World

  Marnies Welt (2018)

  Katër antiheronj të çmendur në arrati. Udhëheqësja e tyre është naivja Marnie, një mace e pafajshme shtëpie të cilës nuk i lejohet të largohet nga shtëpia dhe jetën e vërtetë e njeh vetëm nëpërmjet televizionit....

 • Die sagenhaften Vier
  In cinema from 29.8.19

  Die sagenhaften Vier

  Die sagenhaften Vier (2018)

 • Dora and the Lost City of Gold
  In cinema from 22.8.19

  Dora and the Lost City of Gold

  Dora and the Lost City of Gold (2019)

  Dora, një eksploruese adoleshente drejton shokët e saj drejt një aventure për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin që fshihet pas një qyteti prej ari të humbur.

 • The Angry Birds Movie 2
  In cinema from 8.8.19

  The Angry Birds Movie 2

  The Angry Birds Movie 2 (2019)

  Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.

First « 1 2 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.