KINEMA

 • Little Women
  In cinema from 23.1.20

  Little Women

  Little Women (2019)

 • Last Christmas
  In cinema from 5.12.19

  Last Christmas

  Last Christmas (2019)

  Kate është një vajzë e re e cila shpesh merr vendime të gabuara. I fundit? Pranimi i punës si elfi i Babagjyshit në një dyqan. Megjithatë, atje ajo takohet me Tomin. Jeta e Kate merr një kthesë të re, por asaj gjërat...

 • Djemtë e rrugës 30
  In cinema from 11.7.19

  Djemtë e rrugës 30

  Djemtë e rrugës 30 (2019)

  Në një qytet të bukur turistik gjithçka e qetë, por situata ndryshon kur në qytet vjen një bandë kriminale që merret me prodhim e trafik narkotikësh. Deti e bukuritë e qytetit që deri atë ditë ishin atraksion...

 • Aladini
  In cinema from 24.5.19

  Aladini

  Aladdin (2019)

  Historia e ritreguar e filmit me të njëjtin emër, i vitit 1992, nga Disney. Aladini, një hajdut zemërmirë rrugësh, bie në dashuri me princeshën e bukur Xhasminë. Pasi gjen një llambë magjike, ai përdor fuqinë magjike...

 • The Sun Is Also a Star
  In cinema from 23.5.19

  The Sun Is Also a Star

  The Sun Is Also a Star (2019)

 • After
  In cinema from 18.4.19

  After

  After (2019)

  Një grua e re bie në dashuri me një djalosh që mbart një sekret të errët. Së bashku nisin në një marrëdhënie të ngatërruar. Bazuar në romanin e Anna Todd.

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.