KINEMA Page 1

 • Onward
  In cinema from 5.3.20

  Onward

  Onward (2020)

  Të vendosur në një botë të fantazuar periferike, dy vëllezër adoleshentë elfë nisen në një mision për të zbuluar nëse ende ka magji nëpër botë.

 • Spies in Disguise
  In cinema from 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Frozen 2
  In cinema from 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

 • The Addams Family
  In cinema from 7.11.19

  The Addams Family

  The Addams Family (2019)

  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.

 • Abominable
  In cinema from 2.10.19

  Abominable

  Abominable (2019)

 • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
  In cinema from 26.9.19

  A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

  Kur një aliene me fuqi të jashtëzakonshme përplaset pranë fermës Mossy Bottom, delja Shaun ndërmerr misionin për të drejtuar vizitoren ndërgalaktike për në shtëpi, përpara se një organizatë e ligë ta kapë atë.

 • Terra Willy - Planète inconnue
  In cinema from 12.9.19

  Terra Willy - Planète inconnue

  Terra Willy: Planète inconnue (2019)

  Pas shkatërrimit të anijes së tyre kozmike, i riu Willy shkëputet nga prindërit e tij me të cilët kishte udhëtuar në hapësirë. Kapsula e tij rezervë ulet në një planet të egër dhe të paeksploruar. Me ndihmën e Buck,...

 • Die sagenhaften Vier
  In cinema from 29.8.19

  Die sagenhaften Vier

  Die sagenhaften Vier (2018)

 • Marnie's World
  In cinema from 29.8.19

  Marnie's World

  Marnies Welt (2018)

  Katër antiheronj të çmendur në arrati. Udhëheqësja e tyre është naivja Marnie, një mace e pafajshme shtëpie të cilës nuk i lejohet të largohet nga shtëpia dhe jetën e vërtetë e njeh vetëm nëpërmjet televizionit....

 • The Angry Birds Movie 2
  In cinema from 8.8.19

  The Angry Birds Movie 2

  The Angry Birds Movie 2 (2019)

  Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.

 • Minuscule - Mandibles from Far Away
  In cinema from 25.7.19

  Minuscule - Mandibles from Far Away

  Minuscule - Les mandibules du bout du monde (2018)

  Kur bie dëbora e parë në lëndinë, përgatitja e rezervave për dimër është emergjente. Gjatë grumbullimit një nusepashkë e vogël ngec në një kuti - në Karaibe.

 • Mbreti luan
  In cinema from 19.7.19

  Mbreti luan

  The Lion King (2019)

  Pas vrasjes së të atit, një luan i ri princ që lë mbretërinë e tij, do të mësojë kuptimin e përgjegjësive dhe trimërisë.

 • Toy Story 4
  In cinema from 21.6.19

  Toy Story 4

  Toy Story 4 (2019)

  Kur një lodër e re e quajtur "Forky" i bashkohet Woody-t dhe grupit, një udhëtim me miqtë e rinj dhe të vjetër do të shpalosë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër.

 • The Secret Life of Pets 2
  In cinema from 13.6.19

  The Secret Life of Pets 2

  The Secret Life of Pets 2 (2019)

  Vazhdimi i historisë së Max dhe shokëve të tij, duke ndjekur jetën e tyre sekrete, kur pronarët i lejnë vetëm, për të shkuar çdo ditë në punë apo në shkollë.

 • Ugly Dolls
  In cinema from 9.5.19

  Ugly Dolls

  UglyDolls (2019)

  Një aventurë e animuar ku kukullat UglyDolls përballen me atë çka do të thotë të jesh ndryshe, me mundimet për t'u dashur nga të tjerët dhe së fundmi zbulojnë se ajo që ti je ka më tepër rëndësi se çdo gjë tjetër.

First « 1 2 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.