Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Kur kitarristi i talentuar Bodi dhe grupi i tij, largohen nga Mali me dëborë për të shoqëruar në turne yllin e pop-it, dhelprën Lil', ata do të mësojnë se Fama, e ka gjithmon një çmim...

Fotot

Qeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festëQeni rokstar 2: Në park ka një festë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Animal Kingdom: Let's Go Ape (2015)

  image
  Two million years ago, deep in the savannah desert lives Edward, the eldest son of a primate king. At birth, Edward is considered too small for his tribe and is...
 • Madagaskar (2005)

  image
  Aventurat e një luani, një zebre, një hipopotami dhe një xhirafe, në një udhëtim që do ti çojë ata në brigjet e ishullit Madagaskar. Gjithçka fillon me një grup...
 • Kumba (2013)

  image
  Në një kope zebrash në zemër të Afrikë, lind një zebër me lara të ndryshme nga zebrat e tjera, Kumba. Pasi vendin e pllakos thatësira, Kumba përzihet si shkaktar...
 • Këlyshët - Qyteti i erës (2014)

  image
  Magji, aksion, të papritura por dhe matematikë në aventurën më të re të këlyshëve, të cilët duhet të mbrojnë qytetin e tyre, që rrezikon të mbetet pa erë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.