KINEMA

 • Brahms: The Boy II
  In cinema from 5.3.20

  Brahms: The Boy II

  Brahms: The Boy II (2020)

  Pasi një familje zhvendoset në Rezidencën Heelshire, djali i tyre shumë shpejt miqësohet me një kukull të gjallë të quajtur Brahms.

 • The Turning
  In cinema from 30.1.20

  The Turning

  The Turning (2020)

  Një kujdestare e re fëmijësh punësohet nga një burrë i cili ka marrë kujdestarinë prindërore të nipit dhe mbesës së tij, pas vdekjes së prindërve të tyre. Një version modern i novelës "The Turn of the Screw" nga Henry...

 • The Grudge
  In cinema from 2.1.20

  The Grudge

  The Grudge (2020)

  Një shtëpi është mallkuar nga një fantazëm hakmarrëse, e cila dvnon me vdekje të dhunshme cilindo që hyn në të.

 • Black Christmas
  In cinema from 12.12.19

  Black Christmas

  Black Christmas (2019)

  Një grup studentësh përndiqet nga një i panjohur gjatë pushimeve dimërore. Një rikrijim i filmit horror të vitit 1974, "Black Christmas".

 • Knives Out
  In cinema from 28.11.19

  Knives Out

  Knives Out (2019)

 • Ad Astra
  In cinema from 19.9.19

  Ad Astra

  Ad Astra (2019)

  Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

 • Annabelle Comes Home
  In cinema from 27.6.19

  Annabelle Comes Home

  Annabelle Comes Home (2019)

 • Pokémon Detective Pikachu
  In cinema from 16.5.19

  Pokémon Detective Pikachu

  Pokémon Detective Pikachu (2019)

  Në një botë ku njerëzit i grumbullojnë Pokemonët për beteja, një djalë takon një Pikachu inteligjent që flet, i cili kërkon të bëhet dedektiv.

 • Pet Sematary
  In cinema from 9.5.19

  Pet Sematary

  Pet Sematary (2019)

  Doktori Louis Creed dhe bashkëshortja e tij, Rachel, zhvendosen nga Boston në një zonë rurale në Maine, së bashku me dy fëmijët e e tyre. Çifti shumë shpejt zbulon një varrezë misterioze të fshehur thellë në pyll,...

 • The Curse of La Llorona
  In cinema from 25.4.19

  The Curse of La Llorona

  The Curse of La Llorona (2019)

  Duke injoruar paralajmërimin e frikshëm të një nënë të shqetësuar, e cila dyshohej të ishte e rrezikshme për fëmijët, një punonjëse sociale dhe fëmijët e saj, shumë shpejt do të futen në një terren të frikshëm...

 • Serenity
  In cinema from 28.2.19

  Serenity

  Serenity (2019)

  Kapiteni i një anije peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten në një realitet ku asgjë nuk është siç duket.

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.