KINEMA

 • Bombshell
  In cinema from 26.12.19

  Bombshell

  Bombshell (2019)

  Punonjësit femra në Fox News marrin një kulturë toksike mashkullore, duke çuar në rrëzimin e mogut të mediave Roger Ailes.

 • Ford v Ferrari
  In cinema from 14.11.19

  Ford v Ferrari

  Ford v Ferrari (2019)

  Dizenjuesi amerikan i makinave, Carroll Shelby dhe shoferi Ken Milen luftojnë me ndërhyrjet e korporatës, ligjet e fizikës dhe djajtë e tyre personalë për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Ford dhe...

 • Rocketman
  In cinema from 30.5.19

  Rocketman

  Rocketman (2019)

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.