KINEMA Page 1

 • Bloodshot
  In cinema from 12.3.20

  Bloodshot

  Bloodshot (2020)

 • The Invisible Man
  In cinema from 27.2.20

  The Invisible Man

  The Invisible Man (2020)

  Kur ish i dashuri abuzues i Cecilias vetëvritet dhe i lë asaj të gjithë pasurinë e tij, ajo nis të dyshojë se vdekja e tij është një rreng. Ndodhi të rastësishme e vdekjeprurëse bëjnë që Cecilia të përpiqet të provojë...

 • Sonic the Hedgehog
  In cinema from 27.2.20

  Sonic the Hedgehog

  Sonic the Hedgehog (2020)

  Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, SONIC THE HEDGEHOG tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa bën shtëpinë e tij të re në Tokë.

 • Spies in Disguise
  In cinema from 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker
  In cinema from 20.12.19

  Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

  Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

 • Terminator: Dark Fate
  In cinema from 31.10.19

  Terminator: Dark Fate

  Terminator: Dark Fate (2019)

  Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

 • Gemini Man
  In cinema from 10.10.19

  Gemini Man

  Gemini Man (2019)

 • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
  In cinema from 26.9.19

  A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

  Kur një aliene me fuqi të jashtëzakonshme përplaset pranë fermës Mossy Bottom, delja Shaun ndërmerr misionin për të drejtuar vizitoren ndërgalaktike për në shtëpi, përpara se një organizatë e ligë ta kapë atë.

 • Ad Astra
  In cinema from 19.9.19

  Ad Astra

  Ad Astra (2019)

  Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

 • Terra Willy - Planète inconnue
  In cinema from 12.9.19

  Terra Willy - Planète inconnue

  Terra Willy: Planète inconnue (2019)

  Pas shkatërrimit të anijes së tyre kozmike, i riu Willy shkëputet nga prindërit e tij me të cilët kishte udhëtuar në hapësirë. Kapsula e tij rezervë ulet në një planet të egër dhe të paeksploruar. Me ndihmën e Buck,...

 • Spider-Man: Far From Home
  In cinema from 4.7.19

  Spider-Man: Far From Home

  Spider-Man: Far From Home (2019)

  Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

 • Men in Black: International
  In cinema from 13.6.19

  Men in Black: International

  Men in Black: International (2019)

  "The Men in Black" e kanë mbrojtur gjithmonë Tokën nga llumi i universit. Në këtë aventurë të re, ata do të përballen me kërcënimin më të madh deri më sot: një agjente e re në organizatën Men in Black.

 • Dark Phoenix
  In cinema from 6.6.19

  Dark Phoenix

  Dark Phoenix (2019)

  Jean Grey nis të zbulojë fuqi të jashtëzakonshme që e shndërrojnë atë në "Dark Phoenix". Tashmë, X-Men do t'ju duhet të vendosin nëse jeta e një prej anëtarëve të tyre të grupit është më e rendësishme se jeta e të...

 • Godzilla: King of the Monsters
  In cinema from 30.5.19

  Godzilla: King of the Monsters

  Godzilla: King of the Monsters (2019)

  Agjencia Monarch përballet me përbindësha gjigandë, përfshirë të fuqishmin Godzilla, i cili do të ndeshet me përbindëshat Mothra, Rodan dhe armikun e tij më të ri me tre koka, Mbretin Ghidorah.

 • Brightburn
  In cinema from 23.5.19

  Brightburn

  Brightburn (2019)

  Po sikur një fëmijë nga një botë tjetër, që përplaset në planetin Tokë, në vend që të bëhet një hero për njerëzimin, provon të jetë dicka shumë më e ligë?

First « 1 2 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.